אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המתמחה עבד שלושה ימים ברציפות - ומת

המתמחה עבד שלושה ימים ברציפות - ומת

מוריץ ארדהארט נדרש לעבוד שעות ארוכות ולא אנושיות בבנק ההשקעות מריל לינץ'. זמן קצר לפני שסיים את התמחותו התגלתה גופתו בביתו בלונדון לאחר שסבל, ככל הנראה, משבץ או התקף לב

21.08.2013, 12:40 | סוכנויות הידיעות

סטודנט צעיר נמצא ללא רוח חיים בדירתו בלונדון בעת שעשה את התמחותו בבנק ההשקעות המוביל מריל לינץ', כך מדווח אתר דיילי מייל.

בעקבות הפרשיה הושמעו טענו שהמתמחה, מוריץ ארדהארט, נדרש לעבוד שעות ארוכות ולא אנושיות. גופתו התגלתה ביום שלישי רק זמן קצר לפני שעמד לסיים התמחות בת שבוע במחלקת ההשקעות של מריל לינץ'.

המתמחה בן ה-21 הוא אזרח גרמניה אך לומד באוניברסיטת מישיגן. הוא הצטרף למריל לינץ' להתמחות בקיץ בתקווה לעשות קריירה בבנק.

מוריץ הרהרט, מתמחה במריל לינץ מוריץ הרהרט, מתמחה במריל לינץ'. עבד 3 ימים ברציפות ונמצא ללא רוח חיים בביתו מוריץ הרהרט, מתמחה במריל לינץ

שכרם של מתמחים במריל לינץ' הוא 45 אלף ליש"ט לשנה.

לפי הדיווחים אתמול, הסברה היא שארדהארט סבל משבץ או מהתקף אך בפורומים של מתמחים באינטרנט, הועלו סברות שהוא עבד לילות כימים בזמן התמחותו בבנק.

ידוע כי בנקים רבים מעודדים את המתמחים לעבוד עד השעות הקטנות וכבר בעבר נודע כי מתמחים שביקשו להרשים את מעסיקיהם נהגו לעבוד סביב השעון עם מעט מאד שעות שינה.

באחד מהפוסטים בפורומים לאחר מותו של ארדהארט נאמר: "הוא היה אחד מהמתמחים הטובים ביותר בבנק ההשקעות מריל לינץ' – עבד שלושה לילות רצופים. כשלא הופיע לעבודה חבריו הלכו לחפש אותו בביתו".

על פי פרסום אחר, שותפו לדירה של ארדהארט מצא את גופתו במקלחת לאחר שלושה ימים שבהם עבד עד שש בבוקר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מתמחה בכירורגיה
כמתמחה בכירורגיה אני יכול לומר לכם שכשאני נכנס לניתוח אפנדיציט בשעה 3:30 לפנות בוקר אחרי 21 שעות ערות וקצב עבודה רצחני במיון מהבוקר, אני מרגיש כמו אחרי 3-4 בירות. וגם התוצאות הניתוחיות בהתאם. הרי יש ספרות ענפה עוד משנות ה 60 שמראה את אחוז הסיבוכים הגבוה פי כמה בניתוחים של שעות הלילה (זיהומים דליפות דימומים). הרפואה הציבורית לא מעניינת אף אחד במדינה כי היא רפואה לעניים בלבד וזה לא ישתנה. העשירים הולכים לאסותא (שמנתחת פי 2 ןחצי מתה"ש-ביה"ח הגדול במדינה!). אני מכיר את הלקח על בשרי-לכן את אהוביי ומשפחתי לא אביא אל ביה"ח בשעות הלילה המאוחרות..
מתמחה בכירורגיה  |  22.08.13
16.
עובד תשןש כזה לא יכול להיות עובד מצטיין
זה טמטום לעבוד למעלה מ 10 שעות ביום אחרי שעה מסויימת ברור שאתה לא יעיל, עייף, איטי יותר ותשוש יותר ולאט לאט התשישות הזאת הולכת ומצטברת מיום ליום עד שאתה מגיע לאפיסת כוחות/ דיכאון/ נפילת אנרגיה ובמקרה הגרוע, התמוטטות ומוות. דמיינו לכם, להתעסק עם דפי בנק מעל 10 שעות ביום סיוט !
21.08.13
לכל התגובות