אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פיליפ פרוסט: "אני מקווה שאופקו תהפוך לטבע הבאה"

כך אמר מנכ"ל החברה ויו"ר טבע בשיחה עם "כלכליסט". פרוסט: "לא הרגשתי שהיו מכשולים ברישום שלנו בבורסה, כולם היו חמים ומסבירי פנים ושמחים"; ביום המסחר הראשון של החברה היום בתל אביב זינקה המניה ב-7.4%

21.08.2013, 17:36 | ניר צליק

"לא טוב למדינה כמו ישראל שיש חברה אחת בלבד שמובילה תחום", כך אמר פיליפ פרוסט, מנכ"ל אופקו, שרכשה את פרולור הישראלית, בפתיחת המסחר של אופקובתל אביב הבוקר (ד').

קראו עוד בכלכליסט

פרוסט מכהן גם כיו"ר טבע במקביל, כאשר הוא הוסיף כי "חלק מכם יודעים שאני היו"ר של טבע שהיא חברה גדולה מאוד ובתחום התרופות היא השחקנית העיקרית בישראל. ישראל צריכה עשר חברות כמו טבע ואני מקווה שפרולור ביחד עם אופקו בטווח הקצר או הבינוני תהפוך לטבע הבאה, אבל יש עוד קבוצות ברחבי הארץ שיש להן את הפוטנציאל הזה ואנחנו צריכים לעודד אותן".

באשר לשאלה מדוע אופקו הצטרפה למסחר בישראל באקלים הנוכחי בו חברות רבות מתלוננות על עודף הרגולציה, כאשר מלאנוקס צפויה להימחק בהמשך השבוע מסיבה זו, אמר פרוסט כי "באופן כנה, ההצטרפות שלנו למסחר בתל אביב הוא תוצאה של המיזוג שלנו עם פרולור. פרולור תהפוך לחטיבה חשובה מאוד לאופקו אבל היא חשובה בכל מקרה, גם ללא קשר למיזוג שלנו. אנחנו רוצים לראות את פרולור מתפתחת ואנחנו רוצים לתת למשקיעי פרולור להמשיך להיות משקיעים בחברה דרך אופקו".  

באשר לשאלה איך היתה התחושה האישית שלו במגע עם הרגולציה הישראלית אמר פרוסט כי "אני לא הרגשתי שהיו מכשולים ברישום שלנו בתל אביב, כולם היו חמים ומסבירי פנים ושמחו על ההצטרפות שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות