אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייקל בלומברג: רוצים להצליח? ותרו על חופשות - ולכו פחות לשירותים צילום: בלומברג

מייקל בלומברג: רוצים להצליח? ותרו על חופשות - ולכו פחות לשירותים

ראש עיריית ניו יורק המחזיק בהון של 27 מיליארד דולר, חושף את סוד הצלחתו: "תמיד ניסיתי להיות זה שלוקח הכי פחות חופשות ומוותר על הפסקות שירותים וארוחות צהריים"

24.08.2013, 17:49 | סוכנויות הידיעות

מייקל בלומברג, ראש עיריית ניו יורק והמייסד המיליארדר של ענקית התקשורת בלומברג, סיפר בתוכנית הרדיו שלו כי לדעתו אנשים המעוניינים להצליח צריכים ללכת פחות לשירותים.

קראו עוד בכלכליסט

"לפני כל אחד מאיתנו עומדות הזדמנויות שונות, ואנחנו מביאים איתנו גם מערכת שונה של כישורים, שלא לדבר על כך שלמזל יש תפקיד גדול בהצלחה. אבל מהניסיון שלי אנחנו קובעים את המזל שלנו. ככל שעובדים קשה יותר, כך המזל גדל", אמר בלומברג, שמסיים את תפקידו כראש העיר בנובמבר.

מייקל בלומברג. לקבוע את המזל מייקל בלומברג. לקבוע את המזל מייקל בלומברג. לקבוע את המזל

"אני תמיד ניסיתי להיות הראשון שמגיע למשרד בבוקר והאחרון שעוזב בלילה, זה שלוקח הכי פחות חופשות ומוותר על הפסקות שירותים וארוחות צהריים כדי לא להתרחק למשך יותר מדי זמן מהשולחן", המשיך בלומברג (71), המדורג במקום ה-13 ברשימת המיליארדרדים של מגזין פורבס, בזכות הון של 27 מיליארד דולר.

הוא אמנם הודה שהרעיון נשמע מגוחך אך שב והדגיש "אם אתם רוצים להצליח, אתם לא יכולים לשלוט בכמות המזל שלכם, אינכם יכולים לשלוט ברמת החוכמה שלכם, אבל אתם יכולים לבחור כמה קשה תעבדו, וזה הדבר הראשון שיש לעשות לשם כך".

אז תתחילו להתאפק...

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
קשקשן צמרת. את הבליונים מרוויחים בדרך כלל מכל מיני יד רוחצת יד.........
ראש עירייה מוצלח ככל שיהיה לא יכול להפוך למולטי בליונר, אלא אם הכספים הגיעו ממקומות לא כשרים. אם מחליקים לו כסף על עיסקאות מתחת לשולחן (שוחד) . נוהג השוחד וה"מתנות" נהוג בעולם המערבי בדיוק כמו בעולם השלישי. מי שחושב אחרת אז הוא לא מכיר את המציאות לאשורה. בניו-יורק עובדים קבלני ענק על פרוייקטים של מליונים או בליונים. לכן כדי לאשר אותם צריך קשרים עם ראש העיר או עם מישהו אחר מבפנים (יש עוד עשירים במערכת הזו שעשו את כספם באותה צורה). רוב עובדי העולם השלישי הם עבדים שעובדים כמו חמורים אין סוף שעות בלי ללכת לשירותים בכלל, ולא מגיעים ולא יגיעו לכלום בחיים.......
BOSS  |  25.08.13
לכל התגובות