אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בראק אן.וי הציגה גידול של 280% ברווח הנקי

בראק אן.וי הציגה גידול של 280% ברווח הנקי

הרווח הנקי עמד על 11.1 מיליון יורו; הרווח התפעולי עמד על 7.9 מיליון יורו, גידול של 31.7% לעומת הרבעון המקביל

25.08.2013, 11:28 | ערן סוקול

בראק קפיטל פרופרטיז אן. וי. דיווחה על תוצאותיה לרבעון השני של השנה ביום חמישי, החברה הציגה הכנסות של 10.2 מיליון יורו גידול של 8.7% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

בשורת התחתונה, הציגה החברה רווח נקי של 11.1 מיליון יורו, גידול של 280% לעומת רווח של 2.9 מיליון יורו ברבעון המקביל. אולם, עיקר הגידול ברווח הנקי נבע משערוכי נדל"ן.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח התפעולי שהציגה החברה לפני שינוי בערך נדל"ן ואחרות עמד על 7.9 מיליון יורו, גידול של 31.7% לעומת כ-6 מיליון יורו ברבעון המקביל.

פרד גניה, מנהל המחלקה הכלכלית בבראק אן.וי, אמר כי "החברה ממשיכה את התרחבותה בתחומי הליבה תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה והצגת תזרים מזומנים ויחסי כיסוי חזקים."

"אינטגרציה של העסקאות החדשות שנעשו השנה צפויה להביא לשיפור בכל הפרמטרים התפעוליים המרכזיים וכן להעלות את שיעורי הרווחיות. המרווח הגבוה בין התשואה על הנכסים לבין עלות המימון והמשך השיפור בהכנסות צפויים להביא ליצירת ערך משמעותית בשנים הקרובות" סיכם גניה.

בראק אן.וי בראק אן.וי בראק אן.וי

בראק קפיטל פרופרטיז אן. וי. הינה החברה באמצעותה מרכזת קבוצת בראק קפיטל את פעילות הנדל"ן שלה בגרמניה. החברה מנוהלת על ידי גל טננבאום ואופיר רחמים. החברה מתמקדת בשוק הנדל"ן בגרמניה. לחברה 45 נכסים מניבים על שטח בהיקף כולל של כ- 770 אלף מ"ר ועם שיעור תפוסה ממוצע של כ- 97% בנדל"ן המסחרי ושל כ- 95% בנדל"ן למגורים. כמו כן, לחברה חטיבת קרקע בהיקף של כ-150 דונם במקום מרכזי בעיר דיסלדורף בגרמניה בה נבנית כיום שכונת מגורים בהיקף של כ-1,000 יחידות דיור ופארק משרדים בהיקף של כ-124 אלף מ"ר. מאזן החברה נכון ליוני 2013 מסתכם בכ- 941 מיליון אירו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות