אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Cyber Ark מתרחבת, מגייסת יותר מ-50 עובדים בישראל

Cyber Ark מתרחבת, מגייסת יותר מ-50 עובדים בישראל

חברת אבטחת המידע הפרטית הגדולה בארץ מחפשת מהנדסי תוכנה ומפתחים, כדי להרחיב פעילויות מו"פ ואת קו המוצרים הארגוניים שלה. החברה מתכננת להגיע ל-200 עובדים בישראל עד אמצע 2014

25.08.2013, 16:00 | מאיר אורבך

סייבר ארק (Cyber Ark) הישראלית, שלאחר רכישת טראסטיר הפכה לחברה הפרטית הגדולה ביותר בארץ בתחום אבטחת המידע, מגייסת יותר מ-50 עובדים. "כיום יש לנו בארץ 140 עובדים. עד סוף השנה נגיע ל-170 ועד סוף הרבעון השני של 2014 - לכ-200", אמר ל"כלכליסט" חן ביתן, מנהל החברה בישראל. מדובר בצמיחה של 50% לעומת בהשוואה לשנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

כמו כן, הודיעה החברה היום על שכירת שטח משרדי נוסף של כ-870 מ"ר בבניין בפארק אזורים בקריית אריה. הסניף הישראלי ומרכז המחקר והפיתוח של סייבר ארק משתרעים כיום על פני שתי קומות באותו בניין ובשבועות הקרובים תאוכלס קומה נוספת.

עובדי סייבר ארק, צילום: אוראל כהן עובדי סייבר ארק | צילום: אוראל כהן עובדי סייבר ארק, צילום: אוראל כהן

"העסקה עם טראסטיר לא השפיעה עלינו. היא חברה בסדר גודל דומה לנו מבחינת גידול עיסקי אבל אין לנו תחום חופף איתנו, בעקבות הרכישה שלה הפכנו להיות החברה הפרטית הגדולה בישראל בתחום", הוסיף ביתן.

העובדים שסייבר ארק מגייסת בישראל מיועדים בעיקר להרחבת פעילות המו"פ שלה ולסייע בפיתוח קו חדש של מוצרים לאבטחת ארגונים מפני פריצות וגניבות מידע. בין היתר, מחפשת החברה מהנדסי פיתוח, חוקרי סייבר, אלגוריתמאים, מהנדסי בדיקות איכות, ומהנדסי Pre-Sale ו-Post-Sale. החברה תגדיל גם את צוותי המכירות, התמיכה והשירותיים הטכניים.

בנוסף ל-140 עובדיה בישראל, מעסיקה סייבר ארק יותר מ-160 עובדים במטה הגלובלי שלה בבוסטון ובסניפיה באנגליה, גרמניה, צרפת, סינגפור ועוד.

לחברה כ-1,400 לקוחות ברחבי העולם, מהם כ-40% מחברות ה-Fortune 100, מעל 400 חברות במגזר הפיננסי, מתוכם 17 מ-20 הבנקים הגדולים בעולם. כיום הכנסות החברה עומדות על יותר מ-80 מיליון דולר בשנה. המשקיעה העיקרית בחברה היא קרן הון הסיכון הירושלמית JVP.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות