אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דילים במחיר של קליאו

דילים במחיר של קליאו

קליאו חדשה עולה 84 אלף שקל. בסכום כזה ניתן למצוא לא מעט מציאות בשוק המשומשות, כולל רכב כביש־שטח בן חמש בגודל מלא

26.08.2013, 09:05 | תומר הדר

סובארו פורסטר 2008

מחיר מחירון: 83 אלף שקל. סובארו פורסטר יכולה לעשות הכל.

מכיוון שהיא מבוססת על מכלולים של סובארו אימפרזה הצנועה, כולל מערכת ההנעה הכפולה ומנוע הבוקסר, הפורסטר יודעת להפגין אחיזת כביש גבוהה מאוד בסיבובים.

אך יכולותיה של הפורסטר אינן מסתכמות רק בכביש: למרות המראה ה"עירוני" שלה, הפורסטר מסוגלת להתמודד היטב באופן מפתיע גם עם שטח קשה, הודות למערכת בקרת משיכה יעילה.

חסרונה היחיד של הפורסטר מתבטא בתא הנוסעים: בדומה לרוב הדגמים של סובארו מהעשור הקודם, תא הנוסעים שלה מאוד פשוט.

סובארו פורסטר סובארו פורסטר סובארו פורסטר

טויוטה פריוס 1.5 2009

מחיר מחירון: 88 אלף שקל. 2009 היתה השנה האחרונה שבה שווקה בישראל טויוטה פריוס מהדור הקודם, שצויד במנוע של 1.5 ליטרים לעומת 1.8 ליטרים בדור הנוכחי. זו הסיבה לפער המחירים הניכר, 7,000 שקל, לטובת הדגם היוצא. בשונה מדגמי רכב רבים שהחלפתם בדגם חדש "מיישנת" את הדגם היוצא בן לילה, במקרה של הפריוס הדגם הישן אינו נופל באיכויותו מיורשו. תא הנוסעים איכותי ומצויד בשפע של גימיקים עתידניים. ההתנהגות שלו בכביש מכוילת לטעמם של צרכנים אמריקאים, קרי ניטרלית ונוחה. גולת הכותרת: צריכת הדלק מצוינת. בתנאי אמת, פריוס צורכת ליטר של דלק לכ־17 ק"מ.

טויוטה פריוס טויוטה פריוס טויוטה פריוס

סאנג'ונג קיירון 2009

מחיר מחירון: 83 אלף שקל. רכב כביש־שטח בגודל מלא, בן פחות מחמש שנים, עם מנוע טורבו דיזל והילוכי כוח לנסיעה בשטח קשה: בקרב הג'יפאים כמעט לא ניתן להשיג רכבים כאלה שעל חרטומם לא מתנוסס סמלה של טויוטה, אך יש גם מכוניות המעניקות תמורה גבוהה מתוצרתם של יצרנים פחות מפורסמים.

סאנגיונג הקוריאנית מעולם לא הפכה למותג פופולרי בישראל ולכן מחירי רכביה נמוכים בהתאם, אך רוכשי הקיירון יקבלו רכב כביש־שטח גדול, חזק, בעל יכולות בלתי מבוטלות בשטח וחשוב מכך: התקציב מאפשר לרכוש קיירון בן ארבע שנים בלבד, מה שיבטיח רמת אמינות גבוהה.

סאנג סאנג'ונג קיירון סאנג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות