אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפעל הפיס רכש מווריפון כ-3,000 מקלדות זיהוי נומריות צילום: עומר הכהן

מפעל הפיס רכש מווריפון כ-3,000 מקלדות זיהוי נומריות

מקלדות הזיהוי הנומריות מיועדות להקלדת קוד זיהוי בעת מילוי טופס משחק, ובכך מאפשרים את זיהוי הזוכים בפרסים הגדולים. היקף העסקה הינו מיליוני שקלים

26.08.2013, 12:21 | כלכליסט

וריפון, המייצרת מערכות תשלומים אלקטרוניות, זכתה במכרז של מפעל הפיס לאספקת מקלדות נומריות בדרגת אבטחה גבוהה במיוחד. מקלדות הזיהוי הנומריות מיועדות להקלדת קוד זיהוי בעת מילוי טופס משחק, ובכך מאפשרים את זיהוי הזוכים בפרסים הגדולים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת חוזה השירות ארוך הטווח, אשר היקפוט הינו כ-3 מיליון שקל, תספק וריפון למפעל הפיס כ-3,000 מקלדות נומריות (Pin pad) מסוג Vx820, שיותקנו בכל דוכני וחנויות מפעל הפיס, ואשר יאפשרו את הקלדת 4 הספרות האחרונות של ת.ז. של הלקוח הרוכש והמרתן לקוד מוצפן שיודפס על הטופס.

אמיר רביד דירקטור לשיווק ופיתוח עסקי בחברת וריפון ישראל, צילום: יפעת הרמתי אמיר רביד דירקטור לשיווק ופיתוח עסקי בחברת וריפון ישראל | צילום: יפעת הרמתי אמיר רביד דירקטור לשיווק ופיתוח עסקי בחברת וריפון ישראל, צילום: יפעת הרמתי

המסופים מצוידים, בין היתר, במסך מגע צבעוני לתקשורת אינטראקטיבית ואינטואיטיבית מול הלקוח, ותומכים בתשלום מתקדם בטכנולוגיות CTLS וNFC, חתימה אלקטרונית, ועוד. כמו כן, וריפון תספק מערכת הצפנה ופענוח מתוחכמת התואמת את דרישות מפעל הפיס, שתמיר את המספר המוצפן למספר המקורי על מנת שיושווה מול תעודת הזהות.

לדברי אמיר רביד, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, וריפון ישראל: "באמצעות השירות החדשני שמעניקה וריפון ללקוחות מפעל הפיס, ניתן יהיה לשמור על פרטיות הלקוחות".

 

דורון אנגל סמנכ"ל השיווק והמכירות של מפעל הפיס מסר כי: "המקלדות הנומריות של וריפון משתלבות היטב עם ציוד הקצה המותקן באלפי נקודות המכירה של מפעל הפיס ברחבי הארץ. המקלדות הנומריות מאפשרות למפעל הפיס לעמוד בדרישות ההיתר שניתן לו על ידי משרד האוצר ולהשתתף במאבק נגד הלבנות הון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות