אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: האוצר יאריך את הטבת המס לרכבים היברידיים עד סוף 2014

מסתמן: האוצר יאריך את הטבת המס לרכבים היברידיים עד סוף 2014

מס הקנייה המופחת בשיעור של 30% היה אמור להתייקר ולעמוד על 45% בתחילת 2014, אך ל"כלכליסט" נודע כי האוצר והמשרד להגנת הסביבה הגיעו למתווה שיאפשר את הארכת ההטבה לשנה נוספת

27.08.2013, 11:02 | תומר הדר

התייקרות מס הקניה על רכבים היברידיים, הצפויה להיכנס לתוקף בתחילת 2014 צפויה להידחות בשנה נוספת, כך מעריכים גורמים המקורבים לאוצר.

כזכור, בהתאם למתווה שגיבשה בשעתו רשות המיסים הוטל על רכבים היברידיים מס קניה מופחת בשיעור של 30%, שהיה אמור להתייקר באופן אוטומטי ולעמוד על 45% בתחילת שנת 2014. אולם, לדברי אותם גורמים באוצר, מס הקניה על רכבים היברידיים צפוי להישאר בשיעור של 30% גם בשנת 2014.

קראו עוד בכלכליסט

רכב היברידי. הארכת הטבת המס נועדה לאפשר הטמעת הרכבים בשוק הישראלי רכב היברידי. הארכת הטבת המס נועדה לאפשר הטמעת הרכבים בשוק הישראלי רכב היברידי. הארכת הטבת המס נועדה לאפשר הטמעת הרכבים בשוק הישראלי

ל"כלכליסט" נודע כי הארכת תוקף הטבת המס למכוניות ההיברידיות סוכמה בין היתר מול המשרד להגנת הסביבה והיוותה תנאי להסכמת המשרד למתווה המיסוי הירוק. הטבת המס שניתנה בשעתו לרכבים ההיברידיים נועדה לאפשר את הטמעתם בשוק הרכב הישראלי, ואולם למרות ההטבה כיום נמכר בישראל מספר מצומצם יחסית של מכוניות היברידיות עממיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות