אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הבנייה של שלמה שמלצר תקים את בניין ההנדסה הביוטכנולוגית בב"ש צילום: אוראל כהן

חברת הבנייה של שלמה שמלצר תקים את בניין ההנדסה הביוטכנולוגית בב"ש

חברת יחניוק זכתה במכרז של אוניברסיטת בן גוריון בהיקף שנאמד ב-50 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע, כי מול יחניוק התמודדו החברות אורתם סהר, אסום, קן התור ופלדמור בנין

27.08.2013, 16:55 | דותן לוי

חברת יחניוק מקבוצת אפקון שבשליטתו של שלמה שמלצר תקים עבור אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע את בניין הפקולטה להנדסה ביוטכנולוגית בהיקף של כ-50 מיליון שקל. מדובר בבניין חדש בן 7 קומות אשר ישתרע על שטח של כ-7,000 מ"ר. על פי הערכות, בניית הבניין תבוצע בתוך תקופה של כשנתיים.

הדמיה. בניין ההנדסה הביוטכנולוגית בבאר שבע הדמיה. בניין ההנדסה הביוטכנולוגית בבאר שבע הדמיה. בניין ההנדסה הביוטכנולוגית בבאר שבע

ל"כלכליסט" נודע, כי מול יחניוק התמודדו החברות אורתם סהר, אסום, קן התור ופלדמור בנין אך כאמור, הצעתה של יחניוק גברה על המתחרים. חברת יחניוק הוקמה בסוף שנות השבעים והיא מתמחה בעבודות תשתיות ובינוי לגופים ציבוריים ולמוסדות ממשלתיים. החברה מחזיקה בסיווג בלתי מוגבל לעבודות בינוי ובתעודת קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות. בחודש פברואר האחרון, החברה נרכשה על ידי אפקון החזקות מקבוצת שלמה על מנת לשמש כחטיבת הבנייה של הקבוצה ולאפשר לקבוצה להתמודד ולבצע פרויקטים מורכבים ובכלל זה פרויקטים בשיטת BOT.

ג'רי שנירר, מנכ"ל קבוצת אפקון אמר היום: "חברת יחניוק מקבוצת אפקון זכתה במכרז בשל התמחותה וניסיונה רב השנים בהקמת מבנים יעודיים מרמת השלד דרך הטעמת מערכות מורכבות ועבודות הגמר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות