אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלון הכי קטן בעולם היה פעם סנדלריה

המלון הכי קטן בעולם היה פעם סנדלריה

מעל בית קפה קטן בקופנהגן שיש בו רק 5 מקומות ישיבה, ישנו מלון של חדר אחד קטן. קירותיו מחופים עץ, מנורות לילה הן בסגנון רטרו ויש לו דלת מרופדת חסינת רעש. המחיר: 170 ליש"ט ללילה

01.09.2013, 23:14 | סוכנויות הידיעות
תמורת 170 ליש"ט ללילה תוכלו ליהנות משהייה במלון הקטן ביותר בעולם. מדובר בחדר זוגי בגודל של 2.4 מטרים על 3 מטרים, שהוא החדר היחיד במלון סנטרל, השוכן מעל "סנטרל קפה" בקופנהגן. בית הקפה כולל 5 מקומות ישיבה בלבד, ולכן גם הוא זכה בתואר בית הקפה הקטן ביותר בקופנהגן.

המלון מעל בית הקפה סנטרל קופנהגן המלון מעל בית הקפה סנטרל קופנהגן המלון מעל בית הקפה סנטרל קופנהגן

החדר מצויד בטלוויזיה ובחיבור לאייפון, וכן כולל תמונה של הקומיקאי הבריטי האגדי רוני ברקר, בגלל שהבעלים של המלון הוא מעריץ מושבע שלו.

 

המלון ובית הקפה המלון ובית הקפה המלון ובית הקפה

הבעלים ליף תינגטבד סיפר ל"דיילי מייל" הבריטי שהמלון מוזמן כבר לכל חודשי אוגוסט וספטמבר. "זה בהחלט המקום הלוהט ביותר בקופנהגן", הוא טוען. "לא משנה כמה משלמים על חדר, הרי לא מעוניינים להישאר בו כל הלילה, אלא רוצים

לצאת לבלות".

עיצוב החדר מורכב מחיפוי עץ, מנורות לילה בסגנון רטרו ודלת מרופדת חסינת רעש.

לדבריו של ליף, החיבור לאייפון והטלוויזיה המוסתרת מאחורי שידת עץ, מוסיפים מודרניות לחדר, כך גם הנוף האורבני שנשקף מהחלון.

הבניין שימש בתחילת המאה ה-20 כסנדלריה, ואחרי מלחמת העולם השנייה כחנות של צורף ובית קפה, אולם הוא עמד שומם במשך שנתיים עד שהבעלים הנוכחי קנה את המקום ב-2010, מאז הוא מנהל את בית הקפה בקומה התחתונה. "הוספת חדר מלון בקומה העליונה הייתה תמיד חלק מהתוכנית", הוא מספר. "פתחנו ביוני, וכבר אוגוסט מוזמן כולו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות