אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלין דיון מוכרת שתי אחוזות ב-100 מיליון דולר;"היא לא מגיעה אליהן" צילום: אי פי איי

סלין דיון מוכרת שתי אחוזות ב-100 מיליון דולר;"היא לא מגיעה אליהן"

הזמרת הקנדית שמופיעה בעיקר בלאס וגאס, מוכרת אחוזה ליד פלורידה ועוד נכס סמוך למונטריאול. גם אח"כ ישארו ברשותה בית גדול בווגאס ועוד כמה בתים בארה"ב ומחוצה לה

01.09.2013, 12:35 | סוכנויות הידיעות

הזמרת הקנדית סלין דיון מעמידה למכירה שני נכסים, ומבקשת תמורתם למעלה מ-100 מיליון דולר. דיון מוכרת את האחוזה שלה באיי ג'ופיטר ליד פלורידה ועוד נכס באי פרטי סמוך למונטריאול.

עבור האחוזה שלה באיי ג'ופיטר מבקשת דיון 72 מיליון דולר. הנכס, שמשתרע על פני 23 דונם, מזכיר למעשה יותר אתר נופש שכן הוא כולל בית מרכזי בגודל של 930 מ"ר, ומספר מבנים נוספים הפונים לעבר האוקיינוס, המסתכמים בעוד 930 מ"ר. ביניהם, בית אורחים שכולל שמונה חדרי שינה, ביתן בריכה ובית חוף, שהקומה השנייה שלו היא לופט המיועד לשינה.  

אחוזת סלין דיון ליד פלורידה אחוזת סלין דיון ליד פלורידה אחוזת סלין דיון ליד פלורידה

במבנה הראשי יש חדר כושר, אולם קולנוע ביתי, מטבח מאובזר ומרתף. חדר הארונות כולל גם "קרוסלת נעליים" וכן יש מקום אחסון נוסף לבגדים בקומות התחתונות. כמו כן, ישנן שלוש בריכות שחייה, כולל אחת עם מגלשות מים. המקום מאובזר גם בציוד אבטחה איכותי, כולל מערכת מצלמות ושערים.

האחוזה ליד מונטריאול

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: (6 תמונות)

במקביל, דיון הסכימה להצעה שקיבלה עבור נכס נוסף הממוקם על אי פרטי בסמוך למונטריאול, אותו העמידה למכירה בשנה שעברה. לא פורסמו פרטי המכירה, אך המחיר המבוקש עמד על 28.2 מיליון דולר.


ג'וזף מונטנרו, סוכן הנדל"ן שמכר את הנכס הקנדי מסביר כי דיון מוכרת את הנכסים משום שהיא מבלה את מרבית זמנה בלאס וגאס (היא חידשה לאחרונה את החוזה הרווחי שלה להופיע בווגאס עד 2019) וכמעט אינה מגיעה לחוף המזרחי. לדבריו, היא ביקרה בנכס ליד מונטריאול פעם אחת בלבד בשנתיים האחרונות. 

האחוזה ליד פלורידה

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: (6 תמונות)

גם לאחר מכירת שני הנכסים, לדיון יישארו מספר בתים לבחור ביניהם. בנוסף לבית שרכשה בווגאס, בבעלותה ומשפחתה כמה בתים נוספים בארצות הברית ומחוצה לה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות