אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפלה נוספת למחזיקי האג"ח של אי.די.בי: הסכמי דנקנר וגרנובסקי לא ייחשפו בדחיפות צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

מפלה נוספת למחזיקי האג"ח של אי.די.בי: הסכמי דנקנר וגרנובסקי לא ייחשפו בדחיפות

השופט איתן אורנשטיין דחה את בקשת מחזיקי האג"ח של אי.די.בי ובה דרשו לחשוף באופן מיידי את ההסכמים של נוחי דנקנר והמשקיע בחברה, אלכסנדר גרנובסקי. אורנשטיין העניק לחברה 3 שבועות להגשת התשובות

01.09.2013, 18:01 | גולן חזני

דרישת מחזיקי האג"ח בראשות היועץ המשפטי עו"ד נועם שרון, שהוגשה ביום שישי לבית המשפט להורות למשקיע אלכסנדר גרנובסקי וקבוצת נץ, לחשוף את ההסכמים שלהם עם נוחי דנקנר לשליטה בחברה לא התקבלה.

מחזיקי האג"ח פנו לבית המשפט לאחר שפנו לעו"ד ישראל שמעונוב (נציגו של המשקיע גרנובסקי) בבקשה לקבל את נוסחי ההסכם וכן את רשימת המשקיעים שהעמידו לדנקנר את 70 מיליון השקלים ונענו בשלילה.

השופט איתן אורנשטיין פסק כי אי.די.בי לא תידרש לחשוף את ההסכמים באופן מיידי ותוכל להגיש את התשובות למחזיקי האג"ח עד ל-29 בספטמבר, כלומר בעוד קצת פחות מחודש. המשמעות היא כי השופט איננו רואה חשיבות גדולה מדי בדרישה שהוגשה, ורומז לצדדים לשבת למו"מ. מדובר בעיקר במחזיקי האג"ח שעד כה מתעקשים להיצמד לאדוארדו אלשטיין.

השופט איתן אורנשטיין. אינו רואה חשיבות גדולה בדרישת מחזיקי האג"ח, צילום: אוראל כהן השופט איתן אורנשטיין. אינו רואה חשיבות גדולה בדרישת מחזיקי האג"ח | צילום: אוראל כהן השופט איתן אורנשטיין. אינו רואה חשיבות גדולה בדרישת מחזיקי האג"ח, צילום: אוראל כהן

אחד המעורבים במו"מ מצד המחזיקים אמר ל"כלכליסט" כי מסתמנת בעיה בניהול המשבר מצד היועץ המשפטי של הנציגות, עו"ד שרון וכי הוא מתחיל לאבד את האמון בקו שהוא מתווה. נושא זה עשוי לעלות באחת הישיבות הקרובות של הנציגות.

בשבוע שעבר קבע השופט איתן אורנשטיין כי אי.די.בי תקבל חודשיים נוספים כדי להגיע להסדר מול הנציגות, כשבתקופה זו ינסו המחזיקים לקיים מעין מכרז למכירת החברה. עד כה לא הגיעו הצעות אטרקטיביות מצד גורמים חדשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
בקרוב מאוד אלשטיין יפרוש סופית
לדעתי אדוארדו אלשטיין מתחיל להבין לאן נושבת הרוח והרוח נושבת לכיוון נוחי דנקנר אלשטיין להערכתי יפרוש בקרוב כי ההצעה שלו נמוכה מההצעה של דנקנר ובנוסף דנקנר הולך להוסיף עוד כסף מה שאלשטיין לא יהיה מוכן בקיצור הערכה שלי פרישה של אלשטיין וכרגיל חיוך מאוזן לאוזן של נוחי בכותרות הראשיות כמובן שאין באמור המלצה
נוחי דנקנר  |  01.09.13
1.
ישנן שתי הצעות מאתגרות אבל אף אחד לא רוצה לפרסם ראשון
נוחי רוצה להציע הצעה של 1 מליארד + 150 מיליון בקופה וקבלת פטור מתביעות אבל יש מולו כבר שתי הצעות הראשונה 1.1 מליארד+ 150 מיליון וזכות התביעות נשארת לנאמני האגח ו1.3 מליארד + 150 מיליון וזכות התביעות עוברת למשקיע ( ההערכות המקצועיות מדברות על הסתברות גבוהה מאד לקבל 480 מיליון מהביטוח ועוד כ200 מיליון בתביעות אישיות שניתן יהיה לממש חצי מהן ). נוחי יאלץ להביא עוד הרבה כסף במיוחד אם עסקת כלל תמומש ואם לא יציע כלום יפסיד את 70 המיליון שהפקיד !!
אנליסט  |  01.09.13