אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים מצטרף להיכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי של פלאדיום צילום: אוראל כהן

בנק הפועלים מצטרף להיכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי של פלאדיום

לדברי הבנק בניהולו של ציון קינן, "כניסתו של בנק הפועלים ל"היכל התהילה" מהווה חותמת בינלאומית של הכרה מקצועית במצוינות הבנק

03.09.2013, 12:42 | שניר הנדלר

בנק הפועלים זכה להצטרף ל"היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי", בתחרות שנערכה על ידי פירמת הייעוץ פאלאדיום בראשותם של פרופסור קפלן מבית ספר למינהל עסקים של אוניברסיטת הרווארד ודוקטור דייויד נורטון.

בהודעה שפרסם הפועלים נכתב כי ב"היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי" נכללות חברות בינלאומיות מוכרות שהצליחו לבצע פריצות-דרך משמעותיות בתכנון וניהול אסטרטגי. בין החברות שזכו להיכנס לרשימה זו בשנים האחרונות – בנק HSBC(ברזיל), Nordea – קבוצת השירותים הבנקאיים והפיננסיים הגדולה ביותר בסקנדינביה, AKBANK – הבנק הגדול ביותר בטורקיה, "סימנס", "סיסקו", "הילטון" ואחרות. בנק הפועלים הוא החברה הישראלית הראשונה הזוכה בתואר זה.

לדברי הבנק בניהולו של ציון קינן, "כניסתו של בנק הפועלים ל"היכל התהילה" מהווה חותמת בינלאומית של הכרה מקצועית במצוינות הבנק בתכנון וניהול אסטרטגי וביישומו באמצעות שיטת ה-BSC (Balanced ScoreCard – גיליון הישגים מאוזן). שיטה זו, שהופעלה בתכנון האסטרטגי של הבנק בארבע השנים האחרונות, היתה אחד הגורמים לשיפור משמעותי במיקוד העסקי, במימוש היעדים שנקבעו ובתוצאות העסקיות של הבנק, המתבטאת בכך שבנק הפועלים הוא הבנק המוביל בישראל בכל הקטגוריות הנבדקות", נכתב בהודעה.

"בנק הפועלים גאה להיכלל במשפחה המכובדת של 'חברי היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי' ולקבל הכרה בין לאומית ביכולת הניהול והביצוע האסטרטגי של הבנק, המהווה נדבך מרכזי ביכולתו של כל מוסד פיננסי לייצר ערך לבעלי מניותיו ולכלל בעלי העניין שלו", מסר אריק פינטו הממונה על חטיבת האסטרטגיה של הבנק עם פרסום ההודעה. "אנו שואפים להמשיך ולשפר את יכולותינו בתחום זה, על מנת להמשיך ולהוביל את המערכת הבנקאית", הוסיף פינטו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות