אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
IBM השלימה את רכישת טראסטיר צילום: שרון ברקת

IBM השלימה את רכישת טראסטיר

ענקית המחשוב רכשה את טרסטיר בסכום במוערך בכ-700 מיליון דולר. זו הרכישה השנייה שהושלמה בשבוע האחרון, כאשר IBM הודיעה לפני מספר ימים על השלמת עסקת רכישת CSL

03.09.2013, 13:23 | מאיר אורבך

IBM השלימה את עסקת הרכישה של חברת טראסטיר הישראלית, המפתחת תוכנה המסייעת לארגונים בהתמודדות עם איומי אבטחה וניסיונות הונאה. החברות לא פירטו את סכום הרכישה אך ההערכות הן שסכום הרכישה הוא מעל ל-700 מיליון דולר. זו הרכישה השניה אותה משלימה IBM בישראל בשבוע האחרון כאשר לפני מספר ימים דיווחה על סיום רכישת חברת CSL.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי ברנדן האניגן, המנהל הכללי של תחום מערכות האבטחה בIBM, " טראסטיר תרחיב את יכולות אבטחת הנתונים של IBM בסביבת ענן, עולם המובייל, ואבטחת נקודות הקצה. הרכישה מסייעת לנו לספק ללקוחותינו מערך מקיף של פתרונות לבלימת תוכנה זדונית ברשת ובנקודות הקצה".

מיקי בודאי, ממייסדי אימפרבה וטראסטיר, צילום: עמית שעל מיקי בודאי, ממייסדי אימפרבה וטראסטיר | צילום: עמית שעל מיקי בודאי, ממייסדי אימפרבה וטראסטיר, צילום: עמית שעל

במקביל להודעה על הרכישה הודיעה IBM על הקמת מעבדה חדשה לאבטחת סייבר שתפעל בישראל. המעבדה תשלב יותר מ-200 חוקרים ומפתחים מהחברה הנרכשת ומ-IBM שיתמקדו בפיתוח פתרונות לאבטחת מערכות מובייל ואפליקציות, הגנה מפני איומי אבטחה מתקדמים, תוכנות זדוניות, מניעת הונאות ופשעים פיננסיים. המעבדה החדשה תיתוסף למרכזי המחקר והפיתוח של IBM שכבר קיימים בישראל.

בין היכולות שמביאה טראסטיר לפורטפוליו האבטחה של IBM: הגנה מקיפה בפני הונאות פיננסיות ואיומים מתמידים מתקדמים ,אבטחה כשירות באמצעות הענן, סיוע באבטחה על טרנזקציות בסביבת המובייל.

טראסטיר יכולה לסייע במניעת השתלטות על חשבונות, אבחון מכשירים פגיעים לתוכנות זדוניות, זיהוי מדויק של מכשירים השייכים ללקוחות ומסד נתונים גלובלי של נוכלים.

IBM מפעילה כיום את אחד מגופי המחקר והפיתוח המובילים בעולם בתחום של אבטחת ארגונים. היא מנטרת למעלה מ-15 מיליארד אירועי אבטחה בכל יום, עבור קרוב ל-4,000 לקוחות ברחבי העולם ועל-שמה רשומים למעלה מ-3,000 פטנטים בתחום זה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות