אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגיבורים שלכם הם בסך הכל בני אדם

PLAY

הגיבורים שלכם הם בסך הכל בני אדם

הצצה מאוירת ומבריקה לרגעים קטנים בחייהם של גיבורי על ומשחקי מחשב, החתולה המאוכזבת שקוראת תיגר על גראמפי קט, סרטים שכוכבי "משחקי הכס" היו שמחים לשכוח ודינוזאור טורף מבקר במשרד יפני

03.09.2013, 18:13 | נמרוד צוק

1. החיים הסודיים

אנחנו רגילים לראות גיבורי על ודמויות ספרותיות או קולנועיות גדולות מהחיים אחרות בסיטואציות של הצלת העולם מכוחות רשע כלשהם או בקרב פנים אל פנים עם נבל חסר מצפון. אבל כשהרגע הדרמטי מסתיים הם חוזרים לחיי היום יום שלהם, אותם מנסה המאייר הצרפתי גרגור גילומין להביא בסדרת הציורים המעניינת הזו, בסגנון פופ ארט.

תמצאו בה את כל הרגעיםהיומיומיים האינטימיים האלה, שלעולם לא תראו בקולנוע: דארת' ויידר מדליק סיגריה. קפטן אמריקה מחטט באוזן. באטמן מתיז תרסיס נגד ריח רע מהפה. ספיידרמן יושב על האסלה ומצחצח שיניים. התוצאה לא פחות מגאונית.

באטמן ורובין. אוסף התמונות של גילומין כולל עשרות גיבורים נוספים בסיטואציות מפתיעות באטמן ורובין. אוסף התמונות של גילומין כולל עשרות גיבורים נוספים בסיטואציות מפתיעות באטמן ורובין. אוסף התמונות של גילומין כולל עשרות גיבורים נוספים בסיטואציות מפתיעות

2. מה הם עשו קודם?

אם אתם צופים של משחקי הכס, ודאי תתעניינו לדעת מה היו הג'ובים הקולנועיים הקודמים של השחקנים שמגלמים דמויות כמו טייוון לאניסטר (רקדן בבגד מנומר בסרט של עלי ג'י), סטאניס ברת'און (מרלין הקוסם ב"המלך ארתור") או דאינריז טארגריין (דמותה של סוואנה בסרט המד"ב הכושל Triassic Attack).

תפקיד אם הדרקונים הולם אותה יותר תפקיד אם הדרקונים הולם אותה יותר תפקיד אם הדרקונים הולם אותה יותר

3. להתראות גראמפי קט, יחי המלכה החדשה

 

קשה עדיין לקבוע אם מדובר במקרה חד פעמי או שטארד פתחה טרנד של חתולים אינטרנטיים עגמומיים. ואולם, יש סיכוי שפו-צ'ן, חתולה פרסית תושבת יפן שידועה גם בכינוי "החתולה המאוכזבת", נמצאת בדרכה להפוך לנסיכה הפרוותית החדשה של הרשת.

חתולים מדוכאים, הדור הבא חתולים מדוכאים, הדור הבא חתולים מדוכאים, הדור הבא

4. ובינתיים, ביפן

אנשים מבהילים חבר לעבודה באמצעות תחפושת דינוזאור שמגדירה מחדש את המונח "חוסר אמינות". וכולם משום מה מעמידים פנים שזה לא מבוים. וזה משודר בערוץ טלוויזיה כלשהו.

5. מה אנשים מצלמים בסלולרי?

כמעט בכל כיס נמצא כיום סמארטפון ועליו מצלמה, בה משתמשים כמעט כל יום. השאלה הפשוטה "מה התמונה האחרונה שצילמת בסמארטפון שלך" מוציאה מאנשים סיפורים מעניינים. למשל, אישה מבוגרת שמספרת על בעלה המנוח בעקבות צילום המצבה שלו, בחורה שמספרת על מועדון החשפנות בה חברה שלה עובדת וצפוי להיסגר בקרוב, או בחור שיצא מפסטיבל מוזיקה וגילה לפתע שהמכונית שלו עלתה באש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות