אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלורה מבית בונוס ביוגרופ חתמה עם MIT על הסכם פיתוח משותף צילום: shutterstock

סלורה מבית בונוס ביוגרופ חתמה עם MIT על הסכם פיתוח משותף

ההסכם הוא לתקופה של שנת פיתוח אחת לפחות, של מוצר המיועד לשיקום ולחידוש רקמות ביולוגיות; סלורה תהיה זכאית לבצע מסחור של המוצר כנגד תמלוגים ל-MIT

08.09.2013, 15:35 | ניר צליק

בונוס סלורה, חברה בת בבעלות מלאה של בונוס ביוגרופ, חתמה עם MIT - Massachusetts Institute of Technology - על הסכם מחקר לפיתוח מוצר מדף חדש בתחום הרפואה התאית, המיועד לשיקום ולחידוש רקמות ביולוגיות אנושיות פגועות בטכנולוגיה משולבת של הנדסת רקמות והנדסת חומרים.

המוצר החדש יפותח על בסיס שיתוף של הידע והמומחיות של MIT ושל בונוס ביוגרופ בתחומים אלה. תקופת הפיתוח תחל ביום 1 באוקטובר, 2013, ותימשך לפחות שנה אחת.

על פי ההסכם, תהיה בונוס סלורה זכאית לבצע, באופן בלעדי, כל פעילות למסחור מוצר המדף בעולם, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כנגד תשלום תמלוגים ל-MIT בשיעור חד ספרתי. היקף התמלוגים המדויק יקבע בין הצדדים בסיום תהליך הפיתוח, בהתאם למדיניות המקובלת ב-MIT.

תאים (אילוסטרציה),  צילום: שאטסטוק תאים (אילוסטרציה) | צילום: שאטסטוק תאים (אילוסטרציה),  צילום: שאטסטוק

הפיתוח יתבצע במקביל במרכז המו"פ של החברה, בפארק מת"מ שבחיפה, ובמרכז להנדסה ביו-רפואית של MIT, הפועל במסגרת המחלקה לבריאות, מדעים וטכנולוגיה (HST), המשותפת ל- MIT ולאוניברסיטת הרווארד.

בונוס ביוגרופ, העוסקת בתחום תאי הגזע והנדסת רקמות, גייסה לפני כחודש 5.3 מיליון שקל במחיר שהיה גבוה ב-60% ממחיר המינימום בהנפקת מניות. החברה קיבלה הזמנות בהיקף של 13.4 מיליון שקל ונאלצה לדחות הזמנות בהנפקה. בנוסף, עד ליום 19 בנובמבר, 2013, עשויה החברה לקבל תמורה עתידית בסכום של 19.4 מיליון שקל, אם ימומשו כתבי האופציה שניתנו לרוכשי היחידות בהנפקה, ועוד 1.9 מיליון שקל אם ימומשו האופציות מסדרה 4.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות