אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כעשרה עורכי דין מהרצוג פוקס נאמן עוברים למשרד מיתר ליקוורניק צילום: בועז אופנהיים

כעשרה עורכי דין מהרצוג פוקס נאמן עוברים למשרד מיתר ליקוורניק

בין העוברים, ראש מחלקת ההיי-טק עו"ד אלון סהר ואחד הבכירים במחלקת המסים של המשרד עו"ד אלדר בן רובי. משרד מיתר השלים לפני כמה חודשים מגה־מיזוג עם קנטור אלחנני טל ושות'

09.09.2013, 18:39 | ענת רואה ומשה גורלי

כעשרה עורכי דין מהרצוג פוקס נאמן, ובהם ראש מחלקת ההיי-טק עו"ד אלון סהר ואחד הבכירים במחלקת המסים של המשרד עו"ד אלדר בן רובי, פורשים ועוברים למיתר ליקוורניק גבע לשם טל. אליהם מצטרפים השותף עו"ד חיים גואטה. יתר העוברים למיתר הם עורכי דין שכירים. 

קראו עוד בכלכליסט

משרד מיתר, הקולט את הפורשים, השלים לפני כמה חודשים מגה־מיזוג עם קנטור אלחנני טל ושות', בראשות עו"ד דליה טל, ששמה צורף לשם הפירמה הממוזגת.

עו"ד מיה ליקוורניק, משרד עורכי דין מיתר ליקוורניק, צילום: אוראל כהן עו"ד מיה ליקוורניק, משרד עורכי דין מיתר ליקוורניק | צילום: אוראל כהן עו"ד מיה ליקוורניק, משרד עורכי דין מיתר ליקוורניק, צילום: אוראל כהן

לפי דירוג חברת דן אנד ברדסטריט, בתחילת 2013 מנה משרד מיתר 203 עורכי דין, לעומת 213 בהרצוג פוקס נאמן. שני המשרדים נמצאים במקומות השני והשלישי בדירוג לפי גודל (מספר עורכי דין).

משרד עורכי הדין הגדול בישראל עודנו גולדפרב זליגמן.

מהרצוג פוקס נאמן נמסר בתגובה: "מעברים של שותפים ועובדים בין פירמות קיימים בכל התחומים העסקיים. זה מהלך טבעי ונורמלי שאינו משפיע על פירמה כמו הרצוג פוקס נאמן. אנו מכבדים את החלטת הפורשים. שותפי ההייטק הבכירים, עורכי הדין מיה נצר, חנן חביב ויאיר גבע, ימשיכו להוביל את המחלקה".

ממשרד מיתר לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
גלגל חוזר בעולם
על מה כל המהומה ? התמונה המצטיירת היא של משרד עו"ד שנפגע קשה על ידי עובדיו הבלתי נאמנים ,וכפויי הטובה. אם אינני טועה גם אלון סהר , וגם חיים גואטה , נחטפו לפני כמה שנים ממשרדם הקודם על ידי הרצוג פוקס נאמן , ביחד עם קבוצה לא מבוטלת של עורכי דין , במלים אחרות גלגל חוזר בעולם , וכמו שנאמר במסכת אבות " על דאטפת אטפוך . וסוף מטיפיך יטופון.
אריה , רעננה  |  10.09.13
6.
מאיר, תן להם ללכת בשקט
הלקוחות יחליטו מן הסתם אם הם מממשיכים עם הפורשים או נותנים צ'אנס לצוות הקיים והמתחדש של הרצוג. כדי שנוכל לגייס ולטפח תותחים חדשים בהרצוג תראה פעם אחת לעזאזל שאפשר להפרד משותפים בלי מלחמות אגו וכסף (שלא חסר לאף אחד מכם...) לחיצת יד, בהצלחה... וקדימה להתמקד בביזנס. שנה טובה ובהצלחה לכולם
רוצה להיות שותף , בהרצוג  |  09.09.13
לכל התגובות