אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ישראל לוי נדל"ן מעוניינת לרכוש את חבס ב-60 מיליון שקל צילום: עמית שעל

חברת ישראל לוי נדל"ן מעוניינת לרכוש את חבס ב-60 מיליון שקל

ההצעה של חברת הנדל"ן הירושלמית נוגעת לנכסים של חבס בישראל ואינה נוגדת את הצעת קרן דואט בהסדר החוב לרכישת אחזקותיה של חבס בקרן הריט ההולנדית NSI

12.09.2013, 13:57 | יניב רחימי

בצל הדיווחים על קשיים במימוש העסקה למכור את מניות NSI לקרן דואט הבריטית, היום (ה') קיבלה חבס הצעה מגורם חדש. חברת הנדל"ן הירושלמית - ישראל לוי - פנתה בהצעה לחבס לרכוש את כל הון המניות של החברה בתמורה להשקעה של 60 מיליון שקל בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה של ישראל לוי לא עומדת בניגוד לזאת של DUET. בעוד שהאחרונה מעוניינת רק האחזקה של חבס במניות קרן הריט ההולנדית - NSI, ישראל לוי לוטשת עיניים לנכסים של חבס בישראל.

אחד התנאים לביצוע העסקה הוא שמידיה של חבס יוצאו מספר פעילויות, וביניהם האחזקה בחבס סטאר, המחזיקה ב-NSI. היות שלסדרה 4 יש שעבוד על מניות חבס סטאר, לפי ההצעה, הנאמנים של האג"ח ימונו ככונסי הנכסים על מניות אלו לצורך מימוש השעבוד הקיים לטובת המחזיקים.

למעשה, על פי ההצעה של ישראל לוי נדל"ן, יוותרו בחבס רק שלוש פעילויות, כולן בישראל: מניות הוד מגדלי על אחזקות, שיא גולף וחבס השקעות בשרון.

ההצעה שהוגשה לחבס על ידי ישראל לוי נדל"ן, באמצעות עו"ד אופיר עוזרי, איננה מחייבת והיא כפופה למספר תנאים, לרבות בדיקת נאותות כלכלית, משפטית, חשבונאית ומיסויית. ההצעה תקפה ל-45 יום מהיום.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות