אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: יאושר מינויו של אורי שני כיועץ לקבינט הדיור

מסתמן: יאושר מינויו של אורי שני כיועץ לקבינט הדיור

משרד המשפטים מגבש עם האוצר הסדר ניגוד עניינים לשני, לאור כהונתו כמנכ"ל פולאר השקעות, העוסקת בייזום פרויקטים לנדל"ן מניב

12.09.2013, 16:41 | תומר גנון
המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר, צפויה לאשר את בקשתו של שר האוצר, יאיר לפיד, למנות את מקורבו, אורי שני, ליועץ ללא שכר לקבינט הדיור. זליבר, כך עולה מהתייחסות שמסר משרד המשפטים, מגבשת עם היועץ המשפטי של האוצר, יואל בריס, הסדר ניגוד עניינים מתאים לשני, שיבחן את ההשלכות שיש לנכסיו ולעיסוקיו הנוכחיים על תפקידו העתידי כיועץ.

קראו עוד בכלכליסט

שני פועל בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן. הוא מכהן מאז אוקטובר 2009 כמנכ"ל פולאר השקעות, העוסקת בין היתר בייזום פרויקטי בנייה נדל"ן מניב בישראל ובחו"ל. כמו כן, בין השנים 2007-2005 כיהן שני כמנכ"ל שיכון ובינוי מקבוצת אריסון, ובין 2005-2002 כיהן כמנכ"ל שיכון עובדים.

אורי שני, צילום: אוראל כהן אורי שני | צילום: אוראל כהן אורי שני, צילום: אוראל כהן

כן נבחנים קשריו האישיים של שני ללפיד. לאחר הבחירות בינואר 2013, שני היה מעורב במשא ומתן הקואליציוני מטעמו של יאיר לפיד ומפלגתו יש עתיד, זאת במקביל להמשך תפקידו בפולאר השקעות.

ממשרד המשפטים נמסר: "שאלת מינויו של מר אורי שני לתפקיד יועץ לקבינט הדיור נבחנת בימים אלה על ידי היועץ המשפטי של משרד האוצר, בתיאום עם המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לשם גיבוש הסדר ניגוד עניינים מתאים. במסגרת זאת, נבחנות ההשלכות שיש לנכסיו ולעיסוקיו הנוכחיים של מר שני על תפקידו העתידי כיועץ".

ממשרד האוצר נמסר: "הודעה מסודרת בדבר מינויו של אורי שני תצא לכשיושלם הסדר ניגוד העניינים מולו"
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
שכחתם לציין ששני בעבר כבר הורשע בפלילים , עוד קומבינה של הפוליטיקה החדשה
אורי שני לא עובד אף פעם בחינם , הקירבה לשמנת תעזור לו לסדר לחבריו מכרזים שעל הדרך גם יצפרו אותו. לפיד חייב לשני מהבחירות והדרך של לפיד לשלם היא על חשבון הציבור בדיוק כמו שמפלגת יש עתיד מנצלת את כנסת ישראל למען טובות הנאה ורווחה אישית , אין גבול לזילזול של לפיד בציבור שהצביע עבור פוליטיקה חדשה .
אנשים כשני לא עובדים בחינם אף פעם , טובות הנאה וקירבה לשחיתות  |  14.09.13
9.
די די עם מינוי יועצים-תתחילו לעשות לכל הרוחות
המשך ההזנייה של ממשלת הכאוס הכושלת-עוד מינוי,עוד יועץ,עוד יחצ"ן-המשל הביזה הגדולה של קופת המדינה-ואפס עשיה.ככה אנחנו נראים המדינה הכי גרועה בעולם,ברמה הנמוכה ביותר של עשיה,ומנגנון בזבזני-ענק.איפה האידיוט שטייניץ שקשקש כל הזמן על ה-OECD............/-"????לא מובן איך הארגון שמחשיב עצמו כמתקדם-לא מסלק מדינה כה נחשלת??אולי משלמים להם דמי חבר?????????????????????..
אליפז+גימלאי צהל  |  13.09.13
לכל התגובות