אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עתיד מצויר

היזם אלדד סרי הקים סטודיו לאנימציה והיום הוא משתף פעולה עם בית ספר, ומכשיר את דור העתיד בענף

21.09.2013, 10:15 | מעין מנלה

היזם אלדד סרי החל את דרכו כאנימטור ובנה עסק שמעסיק היום כעשרה עובדים. הוא החל את דרכו בקרן שמש המסייעת ליזמים צעירים והיום מכשיר את דור העתיד בתחום האנימציה בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

הוא מנהל את הסטודיו לאנימציה ThePixelers ומשתף פעולה עם מרכז לימודי מחשבים בתחום ההיי-טק - HackerU שם הוא מכשיר אנימטורים כחול לבן. הסטודנטים יכולים לקבל מלגות לימודים בתמורה לעבודת סטאז' בסטודיו החברה. כך, נוצרת מעין חממה בה הסטודנטים עובדים וממשיכים ללמוד ממנחים מהטובים והמוכרים בתחום.

הפרוייקט עליו עומלים הסטודנטים יחד עם המנחים הוא הסרטון "BAD HARE DAY". סרטון אנימציה בתלת מימד, העומד בסטנדרטים בינלאומיים, במטרה להביא את הסטודנטים למצב בו הם יכולים לעבוד בתעשייה בארץ ובחו"ל. בתום הלימודים והסטאז' ניתנת האפשרות להמשיך כעובדים מן המניין.

החזון של סרי הוא שמדינת ישראל תהפוך להיות מעצמת אנימציה, שאולפני הוליווד יעבדו עם אנימטורים בישראל כפי שהם עובדים עם אולפנים בהודו, סין או יפן. "החזון שלי הוא שישראל תהיה ידועה ביכולות שלה בענף ונהיה מזוהים עם דמויות כמו מיקי מאוס לא פחות מאשר עם רובים וטנקים. הגיע הזמן שישראל תייצא גם הומור מצויר", הוא אומר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות