אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדשניסט: מלח צבעוני מופחת נתרן לילדים

חדשניסט: מלח צבעוני מופחת נתרן לילדים

חברת מלח הארץ הישראלית הציגה מלח צבעוני מיוחד עבור ילדים, מופחת נתרן שאפילו יעשיר את תזונת הילדים במעט נוגדי חמצון

16.09.2013, 13:26 | גיל קליאן

אחת הביקורות על הרגלי האכילה של ילדינו היא שהם כוללים יותר מדי מלח, שומן וסוכר. חברת מלח הארץ הישראלית הציגה לפני כחודש מוצר חדש שמנסה לספק מענה לבעיה - מלח צבעוני מיוחד עבור ילדים.

מדובר במלח שהוא מופחת נתרן, והצבעוניות שלו לא מגיעה מצבעי מאכל תעשייתיים (כאלה שכבר נחשדים כגורמים לפגיעות במערכת העצבים והפרעות קשב וריכוז), אלא מתמציות טבעיות של ירקות ופירות שמאיימות גם להעשיר את תזונת הילדים במעט נוגדי חמצון - לטובת הילדים שלא אוכלים דרך קבע חמישה צבעים של ירקות ופירות כל יום.

מלח מופחת נתרן לילדים מלח מופחת נתרן לילדים מלח מופחת נתרן לילדים

יתרון נוסף של המוצר הוא במתן אינדיקציה כמה מלח שמנו באוכל. המלח הרגיל שלנו הוא לבן, וכאשר אנחנו מפזרים אותו על האוכל אין לנו מושג כמה מלח באמת שמנו. כאשר המלח מגיע בצבע אחר, אפשר לראות בבירור מתי יש לנו מספיק מלח על המנה.

המלח הצבעוני לילדים אמור להגיע בצבעי כתום, אדום, צהוב וירוק, וחלק מהחדשנות במוצר היא לשמור על הצבעים רעננים לאורך זמן - אתגר לא קטן. החברה עדיין לא פרסמה מה יהיה המחיר של המוצר החדש שיושק בעולם בשבועות הקרובים ובישראל בתחילת 2014 ויגיע באריזות של 50 גרם, אבל ניתן להניח כי מחירו יהיה גבוה משמעותית ממלח שולחני רגיל - במיוחד כאשר זה עדיין נמצא בפיקוח ממשלתי. הנה עוד תוספת לעלות גידול הילדים.

השורה התחתונה

מחירו צפוי להיות גבוה משמעותית ממלח רגיל שמחירו מפוקח

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות