אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדר האוכל של מילר: פודארט מכרה את חלקה במסעדה צילום: יובל חן

חדר האוכל של מילר: פודארט מכרה את חלקה במסעדה

עומר מילר, השף ואחד מהבעלים של מסעדת חדר האוכל בתל אביב, וסטיבן לובל, שותף נוסף בה, רכשו את מלוא המניות במסעדה שנפתחה ב־2008

17.09.2013, 09:16 | גלי וולוצקי

עומר מילר, השף ואחד מהבעלים של מסעדת חדר האוכל בתל אביב, וסטיבן לובל, שותף נוסף בה, רכשו את מלוא המניות במסעדה שנפתחה ב־2008 בתל אביב והפכו לבעלים יחידים שלה בחלקים שווים, כך נודע ל"כלכליסט".

מילר. "נפרדנו כידידים", צילום: יובל חן מילר. "נפרדנו כידידים" | צילום: יובל חן מילר. "נפרדנו כידידים", צילום: יובל חן

השניים רכשו את חלקה של קבוצת פודארט, שהחזיקה עד לאחרונה ב־70% מהבעלות, ושותפים בה אנשי העסקים דני הקר, רונית ברונפמן, ירון קסטנבוים, איתן תגר ואילן בן דוד, השותפים גם בקייטרינג פודארט ובקייטרינג מזל טלה. הם רכשו גם את חלקו של איתי ספיבק, שהיה שותפו של לובל בקבוצה השנייה שיסדה את המסעדה, חברת LTD לייעוץ וניהול מסעדות, ושימש גם כמנכ"ל המסעדה. לובל וספיבק החזיקו כל אחד 10% מהבעלות, וכך גם השף עומר מילר. עתה רכשו מילר ולובל את כל המניות משאר השותפים, בעסקה שהצדדים מסרבים לחשוף את היקפה. לובל, ספיבק ומילר גם שותפים במסעדת שולחן בתל אביב שאותה פתחו ב־2012.

עומר מילר: "אחרי חמש שנות שותפות מוצלחת החלטנו שאנחנו מתקדמים עם חדר האוכל והשותפים מתקדמים בדברים אחרים. נפרדנו כידידים".

רונית ברונפמן אמרה: "בעקבות המשבר בקייטרינג החלטנו להתרכז באירועים, ובמהלך הקיץ חזרנו למרכז הסצנה. הפרידה היתה חיובית וחברית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות