אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצד האפל והקריפי של וולט דיסני

PLAY

הצד האפל והקריפי של וולט דיסני

נסיכות דיסני הופכות למכשפות מחרידות, מרדף אחר מטבע אבוד שמעביר אותנו דרך משחקים כמו "הנסיך הפרסי" ובני דורו, טיסה עם עיט מעל לקרחון מרהיב ולקינוח - שילוב גאוני בין צבי הנינג'ה וסופר מריו

22.09.2013, 17:56 | נמרוד צוק

1. נסיכת המוות

עצה ידידותית לקורא ג'יי ג'יי אברמס, לקראת העבודה על הפרק הבא של מלחמת הכוכבים: הגיבורות והגיבורים של דיסני אמנם נוטים להצטיין במתיקות יתר, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. רק תציץ בגרסאות המורבידיות של המאייר ג'פרי לסינדרלה, שלגיה, עליסה ובת הים הקטנה.

שלגיה, בגרסה יותר רעילה מן התפוח שלגיה, בגרסה יותר רעילה מן התפוח שלגיה, בגרסה יותר רעילה מן התפוח

2. הצד הנוסטלגי של המטבע

הסרט הקצר המעולה הזה, שיצרו אנשי ערוץ Exit73Studios ביוטיוב, עוקב אחר הסיפור של גיבור העל הבדיוני דונובן מורדוק. הוא יוצא להשיב מטבע מוזהב שנגנב ממנו על ידי חבורת בריונים, בסרטון שהוא מחווה עתירת דמיון לשורה של משחקי ארקייד ומחשב קלאסיים, מדאבל דראגון ועד הנסיך הפרסי.

3. הגודל לא קובע

אם רק תעיפו מבט לפינות של הטבע שאינן נראות לעין בלתי מזוינת, תגלו שפיסת אבק ביתי רגיל, סדק במשטח פלדה או מושבה של חיידקי קולי על עלה חסה יכולים להיראות ממש טוב.

4. ממעוף הציפור

איך נראה העולם דרך עיניו של עיט? הסרטון הזה, שמתעד דקה וחצי ממעופו של עיט מעל קרחון מר דה גלייס שליד פסגת המון בלאן בצרפת, עשוי לתת לכם מושג.

5. האחים נינג'ה

מה הייתם מקבלים אם הייתם ממזגים את צבי הנינג'ה עם הקופה טרופרס, הצבים המעצבנים שגרמו לכם לאלפי פסילות מיותרות במשחקי האחים מריו? הסרטון הבא מנסה להמחיש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות