אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דור אלון תתחיל למכור בחנויות הנוחות שלה אביזרי אופניים לרוכבים בדרכים צילום: איציק בירן

דור אלון תתחיל למכור בחנויות הנוחות שלה אביזרי אופניים לרוכבים בדרכים

ל"כלכליסט" נודע כי עמדות הכוללות אביזרים לרוכבים יוקמו בתחנות הסמוכות לאזורים שנחשבים פופולריים לרכיבה, כמו עין הוד ולטרון

23.09.2013, 08:04 | נורית קדוש

התרחבות השימוש באופניים בקרב הציבור בשנים האחרונות הובילה את חברת הדלק דור אלון להחלטה להיכנס לתחום. ל"כלכליסט" נודע כי החברה תתחיל למכור מגוון רחב של אביזרים לרוכבי אופניים בחנויות הנוחות אלונית שבחלק מתחנות הדלק שלה. עמדות הכוללות אביזרים לרוכבים יוקמו בתחנות הסמוכות לאזורים שנחשבים פופולריים לרכיבה, כמו עין הוד ולטרון. בין היתר ניתן יהיה למצוא בעמדות פנימיות מיוחדות עם חומר נגד פנצ'רים, משאבות יד, שמנים ועוד.

ישראל יניב מנכ"ל דור אלון. "מתמקדים באזורי רכיבה מרכזיים", צילום: אוראל כהן ישראל יניב מנכ"ל דור אלון. "מתמקדים באזורי רכיבה מרכזיים" | צילום: אוראל כהן ישראל יניב מנכ"ל דור אלון. "מתמקדים באזורי רכיבה מרכזיים", צילום: אוראל כהן

על פי הערכות דור אלון, בישראל קיימים מיליון רוכבי אופניים ומספרם צומח בהדרגה מדי שנה. מחזור המכירות המשוער של שוק האופניים בישראל עומד על כ־300 מיליון שקל בשנה וגדל בעשור האחרון ב־10% כל שנה.

כניסת דור אלון לשוק האופניים נעשתה, בין היתר, על רקע הנוהג הקיים בין רוכבי אופניים שנוהגים להתכנס במתחמי תדלוק לפני יציאה לטיולים. במתחמים אלה משאירים בדרך כלל הרוכבים את המכוניות שלהם לפני היציאה למסלול הרכיבה.

מנכ"ל דור אלון ישראל יניב אמר ל"כלכליסט" כי "הכניסה לקטגוריית אביזרי האופניים נועדה לתת מענה ללקוחות הרוכבים בדרכים. נציע ציוד אופניים שנחוץ תוך כדי פעילות באזורי רכיבה מרכזיים בישראל. אנחנו תומכים בתחום זה כמה שנים, וכעת נרחיב את פעילותנו בו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות