אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביה"ח שערי צדק חטף משהו ויראלי

PLAY

ביה"ח שערי צדק חטף משהו ויראלי

רופאי בית החולים החליטו לצאת בשירה ובמחול כדי להזהיר מפני חיידקים, מעריץ יוצא לחקור את הצד האפל של התור הארוך לאייפון החדש, סמואל ג'קסון משחית את הנוער והתפתחותו ההיסטורית של סולו הגיטרה

23.09.2013, 18:56 | נמרוד צוק

1. יו, חיידק

בבית החולים שערי צדק החליטו לנקוט צעדים נגד, אהמ, החיידקים שמסתובבים חופשי במסדרונות ומאיימים על בריאות החולים. אז הם הקליטו שיר היפ הופ ובו שורות כמו "זה החיידק, דיקי דיקי דק, כמה חמקמק, מתחבא לו באוויר לכן נראה כמו אבק". יצא קאלט.

2. לעמוד בתור לאייפון? השתגעת?

מי הם האנשים שעומדים 14 שעות בתור רק כדי להיות הראשונים שקונים אייפון חדש? למה הם עושים את זה? ומה צבע המכשיר שהם ייבחרו אחרי שבילו את הלילה בשק שינה מצחין בפתח החנות של אפל בטיימס סקוור? קייסי נייסטאט, בעצמו קורבן של ההפרעה הנפשית המשונה הזו, ניסה להתחקות אחר שורשי האובססיה בקרב שוכני התור העצום לאייפון 5s.

3. ג'קסון משחית את הנוער

הילדים שלכם מעשנים? מתחצפים למורים? מכורים לקראק? סובלים מהשמנת יתר וגרים במרתף? נאכלו על ידי כריש? הכל בגלל סמואל ל' ג'קסון והתפקידים שהוא מבצע בסרטים.

4. גיבור גיטרה

כיצד התפתח סולו הגיטרה מאז "ג'וני בי גוד" של צ'ק ברי ב-1958, דרך "וודו צ'יילד" של הנדריקס ועד "Tighten Up" של הבלאק קיז ב-2010? הסרטון הזה מדגים באמצעות 28 סולואים שונים בפחות משש דקות, וגיטרה אחת שזוכה לטיפול רוקנ'רול קלאסי בסוף הסשן.

5. GTA וינטג'

הסרטון הזה גרם לי להתעצב קצת עבור אולפני רוקסטאר - כל ההשקעה הזו בשדרוג הגרפיקה של של GTA 5 לרמות ריאליזם חדשות, ובסוף כל מה שצריך כדי לעשות גרסה יותר מגניבה של המשחק זה להחזיר אותה למראה ה-16 ביט של הסופר נינטנדו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות