אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"לפני פרישתי אמרו שצריכים תותח כמו איציק כהן להוביל פרויקט כמו מזור" צילום: מיקי אלון

"לפני פרישתי אמרו שצריכים תותח כמו איציק כהן להוביל פרויקט כמו מזור"

חוקריו של כהן טענו בפניו שערב פרישתו כבר ניסה לקטוף את פירות ההשקעה בין היתר על ידי בקשה מרז שינסה לסייע לו להשתלב כיועץ בפרויקט המחשוב של משרד הבריאות לאחר פרישתו

29.09.2013, 06:56 | תומר גנון וזוהר שחר לוי
כהן, כך נטען בכתב האישום, רצה להיעזר ברז רביב לאחר שיסיים את תפקידו. חוקריו טענו בפניו שערב פרישתו כבר ניסה לקטוף את פירות ההשקעה בין היתר על ידי בקשה מרז שינסה לסייע לו להשתלב כיועץ בפרויקט המחשוב מזור של משרד הבריאות לאחר פרישתו (כהן לא הועסק בסוף בפרויקט שלא יצא לפועל, ת"ג וזש"ל).

רביב רז, צילום: קובי קנטור רביב רז | צילום: קובי קנטור רביב רז, צילום: קובי קנטור

כאשר נשאל כהן על ידי החוקרים על הודעתו של רז, שלפיה ביקש כהן להשתלב בפרויקט מזור, ענה כהן: "לפני פרישתי הועלו אצל אבי ישראלי (מנכ"ל משרד הבריאות) ורות רלב"ג (סמנכ"לית לתקצוב במשרד הבריאות), שאיפות או חלומות, שצריכים תותח כמו איציק כהן להוביל פרויקט כמו מזור, ואני אמרתי: מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין. היתה לי הצעת עבודה של רונדור".

ש: אני מקריאה לך מעדותה של רלב"ג: "איציק רצה את הפרויקט. אחרי מרכב"ה זה אחד הפרויקטים הגדולים בשוק הציבורי. איציק כהן היה בשלהי פרישתו והיה ידוע שהוא עוזב את האוצר. מדובר בתפקיד נאה ובצדו מיליוני שקלים לעשר שנים. הוא אמר שיש לו ניסיון בפרויקטים גדולים. זה מה שהוא שיווק: את הקשרים, הניסיון שלו, היכולת שלו להעביר את הדברים בוועדת המכרזים, שזו בעצם היכולת האמיתית לקדם פרויקטים בממשלה".

ת: "לא היו דברים מעולם. יש פה אנשים הזויים, לא נורמלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות