אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נפרדים מוולטר וג'סי: אקורד הסיום של "שובר שורות"

PLAY

נפרדים מוולטר וג'סי: אקורד הסיום של "שובר שורות"

אוסף תמונות מינימליסטיות ומיוחדות לכבוד הפרק האחרון של הסדרה הפופולרית, קטעי וידאו גנריים זוכים לדיבוב קורע, טבלת השוואה בין כל חלליות סדרות המד"ב וטוויטר הופכת למחזמר

29.09.2013, 17:53 | נמרוד צוק

1. החומר האדום

הערב תגיע "שובר שורות" לסיומה בפרק האחרון והמדובר בעונה של העונה החמישית וזהו תזמון מצוין כדי להציץ באחת המחוות המרשימות שנעשו לסדרה - סדרת פוסטרים של המאייר פרנצ'סקו פרנקווילה, צופה אדוק של עלילות וולטר וג'סי בערבות הקריסטל מת'. הוא יצר לכל אחד ואחד מהפרקים איור מינימליסטי בצבעי אדום, צהוב ושחור שמסכם את רגעי המפתח בפרק ופורסמו בטאמבלר שלו שעות ספורות אחרי השידור. כדי לאתר את כל הפוסטרים תצטרכו לעלעל בארכיון הגדוש של פרנקווילה, שכולל גם דיוקנאות של גיבורי "אבודים", מחוות לסדרה החדשה "Sleepy Hollow" ועבודות בהשראת גיבורי קומיקס.

"שובר שורות", לקראת סיום "שובר שורות", לקראת סיום "שובר שורות", לקראת סיום

2. תמונת שתוק

תמונות סטוק הן הרבה פעמים דבר די מטופש, אבל הבלוג getty critics לא מסתפק בלציין את המובן מאליו וטורח להסביר בפרטנות מה לא בסדר בכל אחת ואחת מהתמונות. בסרטון הבא הוא מגחיך גם את קטעי הווידאו של סוכנות getty, שמוצעים למכירה למי שזקוק לצילומים גנריים למיניהם.

3. גדול כמו סטאר דסטרויר

האם תהיתם פעם מה הגודל של כל ספינת חלל שאי פעם הופיעה במלחמת הכוכבים, ביחס לחלליות אחרות מסדרת הסרטים, ממסע בין כוכבים או מכל סדרה או סרט שכללו סוג כלשהו של רכב בין כוכבי? אם כן, הפוסטר המרשים הבא יספק לכם את התשובה. לגיקים כבדים נמליץ לפנות לפחות חצי שעה לעניין; בתמונה שלפניכם יש חלק זעום בלבד מהפוסטר.

חלליות, רודפות אחריך חלליות, רודפות אחריך חלליות, רודפות אחריך

4. היום ה-78

אחרי חודשים של ספקולציות וספירה לאחור שנמשכה 77 ימים, נחשף בסוף השבוע המיזם המסתורי שמאחורי ערוץ היוטיוב Pronunciation Book: שילוב בין פרויקט אמנות אוונגרדי למשחק מציאות אלטרנטיבית בשם Bear Stearns Bravo, בו הצופה נכנס לנעליו של "המפקח", שצריך לרדת לחקר מזימה פיננסית-פלילית שמתנהלת בצמרת בנק ההשקעות בר סטרנס, שקריסתו היתה השלב הראשון במשבר הכלכלי של 2008. ההמשך, עד כה, נראה משונה לא פחות מהקמפיין שקדם לו.

5. ציוץ הפרברים

במה שהופך יותר ויותר לז'אנר בפני עצמו, האנשים שהביאו לכם את "פייסבוק: המחזמר", הציגו את ההשפעה של GTA 5 על מערכות יחסים בשירה וריקודים והחריבו את "ברייקינג באד" בגרסה מזמרת מעצבנת במיוחד חוזרים לזירת הפשע. הפעם, הם מסכמים את חווית השימוש בטוויטר בסגנון המוזיקלי המעיק ביותר שנוצר אי פעם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות