אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לחיות נכון: חזל"ש כושר

לחיות נכון: חזל"ש כושר

לקראת חזרת המתעמלים מתחדשים המכונים בחבל ללא חבל, אביזר לפילאטיס ותחנת כוח מסיבית

01.10.2013, 09:27 | יונת נחמני

"אחרי החגים", התירוץ הרשמי להפוגה משגרת הכושר, כבר כאן. כדי להכניס קצת עניין לשיבה לרוטינת האימונים, חדרי הכושר מציגים אביזרים חדשים לאימונים אישיים.

קינזיס סטיישן: קואורדינציה, כוח, יציבות וגמישות. המכשיר הוא תחנת כושר המציעה שילוב של אביזרים שונים שנשענים על עקרונות הקינזיס. התחנה מאפשרת להפוך אימון כוח "קלאסי" לאימון כוח־סבולת פונקציונלי. המערכת המורכבת של הקינזיס סטיישן כוללת כבלים ורצועות הנמתחות ב־360 מעלות ומאפשרת תרגילים ברמות משתנות הלקוחים מענפי ספורט שונים, כמו אמנויות לחימה, חבטות טניס וריצה. העבודה הפיזית שהמכשיר מאפשר מתבצעת תוך בידוד קבוצות שריר ספציפיות במינימום סכנת פציעה, או שילוב ושיתוף של כמה קבוצות שרירים בו בזמן בכמה מישורי תנועה. המטרה: שיפור הקואורדינציה, הכוח, שיווי המשקל, היציבות, הגמישות, סבולת ויציבה - והכל במקום אחד.

Cloud 9 – Wellness Clubs, מלון רויאל ביץ', הירקון 19 תל אביב.

קינזיס סטיישן קינזיס סטיישן קינזיס סטיישן

Air Rope: מאתגר, ממריץ ושורף פי שלושה שומנים. המכשיר הוא אביזר חדשני שמדמה קפיצה בחבל ומורכב משתי ידיות עם כבלים שבקצותיהם משקולות עגולות, כדורים שאיתם מניעים את הזרועות והכתפיים - ממש כפי שעושים עם חבל קפיצה. עשר דקות מהפעילות הנמרצת, שמאתגרת את שרירי המרכז תוך העלאת עצימות האימון וחום הגוף, שקולות, כך מבטיחים ברשת Great Shape, שוות לחצי שעה של ריצה ולשריפה של פי שלושה שומנים מקפיצה בחבל רגיל.

בסניפי Great Shape ברחבי הארץ.

Air Rope. הרבה יותר מקפיצה בחבל Air Rope. הרבה יותר מקפיצה בחבל Air Rope. הרבה יותר מקפיצה בחבל

אורביט:
לשיפור האיזון ולבריאות עמוד השדרה. למי שרוצים לחזור לבטן שטוחה ולעבוד על השרירים המייצבים יתאים האורביט, שמגיע מעולם הפילאטיס, ומיועד בעיקר לעבודה על שרירי הבטן הפנימיים וחיזוק עמוד השדרה. את האורביט, משטח עץ דינמי על גלגלים, פיתח אוקטביו גלינדו (Octavio Galindo), רקדן בלט לשעבר ומדריך פילאטיס. הוא מיועד למשתמשים בני כל הגילים וברמות שונות ומאפשר מגוון תרגילי עמידה, ישיבה וכריעה מאתגרים לשיפור האיזון והגמישות. עיקר האתגר מבוסס על כך שהמכשיר דמוי העגלה אינו יציב, ואחיזתו באמצעות הנחת הידיים או הרגליים עליו דורשת שימוש בשרירים המייצבים ההכרחיים לבריאות עמוד השדרה.

בסטודיו Fly, חיסין 9 תל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות