אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לפיד: "החזרת חסן לתפקיד יו"ר ועד נמל אשדוד - פגיעה בעבודה המאורגנת" צילום: אלכס קולומויסקי

לפיד: "החזרת חסן לתפקיד יו"ר ועד נמל אשדוד - פגיעה בעבודה המאורגנת"

שר האוצר הצטרף לביקורת שהוטחה בהסתדרות: "ראוי שהעובדים יהיו מיוצגים על ידי מי ששמים לנגד עיניהם את טובת הכלל"

01.10.2013, 09:42 | ליאור גוטמן

שר האוצר יאיר לפיד מצטרף הבוקר לביקורת שהוטחה במוסדות ההסתדרות, שאישרו לאלון חסן לחזור לנמל אשדוד. "החזרתו של חסן לתפקידו כיו'ר ועד עובדי נמל אשדוד היא "פגיעה של ממש בעבודה המאורגנת בישראל", אומר לפיד, ומוסיף כי "עבודה מאורגנת ושמירה על זכויות של ציבור העובדים בישראל ראוי שיהיו מיוצגים על ידי מי ששמים לנגד עיניהם את טובת העובדים ולא את טובתם האישית".

קראו עוד בכלכליסט

אלון חסן. לפיד: "החזרתו לעבודה היא פגיעה של ממש בעבודה המאורגנת בישראל", צילום: ליזה ללוצשווילי אלון חסן. לפיד: "החזרתו לעבודה היא פגיעה של ממש בעבודה המאורגנת בישראל" | צילום: ליזה ללוצשווילי אלון חסן. לפיד: "החזרתו לעבודה היא פגיעה של ממש בעבודה המאורגנת בישראל", צילום: ליזה ללוצשווילי

לפיד הוסיף כי ימשיך לקדם את המכרזים להקמתם של נמלים נוספים, אשר פתיחתם תביא להורדת יוקר המחיה למעמד הביניים הישראלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
יאיר לפיד היקר
כל יום אני נתקל באנשים חדשים ואחד הדברים אשר עולים באופן די עקבי, מעל ל-2/3 מהפעמים, לאחרונה הוא הרצון בויזה אירופאית, לפני זה זה היה ארה"ב. כמעט אין אנשים במדינה שנמצאים בה ב"כיף", אנשים שגאים להיות חלק מהמדינה הזו. הסיבות שאנשים נותנים הם פשוטות כ"כ ישירות כ"כ שזה אומר דבר אחד, המגמה תימשך ואף תתעצם. אנשים מציינים קושי כלכלי עז, העבודה לוקחת לאדם ממוצע את רוב שעות הערנות שלו וכל זאת על מנת לשרוד את החודש בלחץ אדיר של מינוסים. אנשים גם רואים שאין עתיד טוב לילדיהם, מערכת החינוך בהידרדרות משנה לשנה באופן עקבי. מרגיז לא פחות את האנשים הוא חוסר הצדק, וניתן לראות שרמת השחיתות במדינה עולה מיום ליום וגוזלת את כספי הציבור ובכך מעמיסה עליו חיים קשים ובלתי נסבלים ועתיד נורא יותר לדבר שהכי חשוב לנו, הילדים. מפעם לפעם עולה ניצוץ בעיניים החבויות, דפני ליף, בחירתך לפוליטיקה עם יכולת פעולה אמיתית ע"י הענקת מנדטים רבים. אך התקשורת שלנו שיכת לבעלי ההון, המשטרה שלנו שיכת לבעלי ההון, אתה שייך לבעלי ההון, או שבעצם אתם, שיושבים שם למעלה בממשלה/בכנסת וכל בחירות מתעתעים בנו מחדש. כניראה שתצבור בדרך זו עוד כוח ועוד קשרים ועוד כסף, אך בסופו של יום, כמו כל אחד ואחת מאיתנו גם אתה תעזוב את העולם הזה בלי כלום ותצטרך לתת דין וחשבון לדורותיך הקודמים, לאנשים שרואים לתוך ליבך. אתה כרגע חלק ממערכת שהורסת את העם שגם אם לא יצרת אותה, העם סמך עליך שתעזור לו לצאת ממנה למקום טוב. בסוף היום על ערש דווי מה אתה רוצה לזכור שעשיתה?
ישראלי  |  01.10.13