אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מג'יק מרחיבה פעילות בסין: חתמה על הסכם עם חברת UEC

מג'יק מרחיבה פעילות בסין: חתמה על הסכם עם חברת UEC

הסכם השותפות נחתם לתקופה של חמש שנים ומוערך על ידי החברה בכמיליון דולר. UEC תספק את פתרונותיה של מג'יק בסין, הונג קונג ומקאו

01.10.2013, 11:52 | רפאל קאהאן

חברת מג'יק המתמחה בפלטפורמות תוכנה למובייל עסקי יישומי ענן ואינטגרציה עסקית, הודיעה היום (ג'), כי חתמה על הסכם שותפות עם חברת יונייטד אלקטרוניקס (UEC) הסינית. ההסכם נחתם לתקופה של כחמש שנים ומוערך בכמיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם ממנה את UEC לשותף ראשי של מג'יק, באספקת פלטפורמת פיתוח היישומים Magic xpa ופלטפורמת האינטגרציה Magic xpi בסין, הונג קונג ומקאו.

UEC תייצג את מג UEC תייצג את מג'יק בין השאר בהונג קונג, סין ומקאו UEC תייצג את מג

השותפות כוללת הסכמי רישוי, תחזוקה ותמיכה, והיא צפויה להגביר את נוכחותה של מג'יק בשוק אסיה פאסיפיק, כמו כן היא מתווספת לשורת שותפויות של מג'יק באיזור זה.

יונייטד אלקטרוניקס היא ספקית של פתרונות ושירותי IT הנסחרת בבורסה בסין, ולה מעל ל-600 עובדים ב-21 סניפים בסין והונג קונג, והכנסות של יותר מ-160 מיליון דולר נכון לשנת 2012.  

דונגהוי וואנג, יו"ר יונייטד אלקטרוניקס מסר כי: "השוק הסיני בשל לשותפות זו עם מג'יק. הביקוש למוצרים ושירותים ארגוניים נמצא בעלייה, ומגמת המובייל בארגונים צפויה אף היא לתפוס תאוצה. פלטפורמות היישומים והאינטגרציה של מג'יק מספקות לנו הזדמנות צמיחה משמעותית שכן הן מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו יכולות מובייל עסקי".

למג'יק תעשיות תוכנה יש 15 משרדים בעולם ונוכחות בלמעלה מ-50 מדינות עם רשת גלובלית של שותפים עסקיים, עצמאיים בתי תוכנה, אינטגרטורים, יועצים ושותפי OEM.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות