אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החיפוש הפנימי בפייסבוק יציג גם תוצאות מסטטוסים

החיפוש הפנימי בפייסבוק יציג גם תוצאות מסטטוסים

הרשת החברתית שדרגה את כלי החיפוש שלה, כחלק מהתחרות עם גוגל בתחום. החל מאמש תוכלו למצוא בעזרתו סטטוסים ופוסטים פומביים ולגלות מי מחבריכם כתב מה והיכן

01.10.2013, 13:49 | עומר כביר
פייסבוק מחזקת את החיפוש: מנוע החיפוש הפנימי של האתר מציג מאתמול תוצאות גם מתוך פוסטים וסטטוסים.

קראו עוד בכלכליסט

מנוע החיפוש הפנימי של פייסבוק הוצג בינואר השנה ומוצב כחלופה חברתית לחיפוש הוותיק של גוגל. הוא בעל יכולות לתת תובנות רלוונטיות למשתמש בתחומים כמו חיפוש מסעדה או בדיקה לפני קנייה על סמך מידע מהרשת החברתית. עד עכשיו, המנוע לא ענה על ציפיות החברה, ביצועיו לא היו מרשימים במיוחד והוא לא נחשב לאיום משמעותי על ההגמוניה של גוגל.

מארק צוקרברג, באירוע חשיפת כלי החיפוש הפנימי המשופר מארק צוקרברג, באירוע חשיפת כלי החיפוש הפנימי המשופר מארק צוקרברג, באירוע חשיפת כלי החיפוש הפנימי המשופר

כעת מנסה פייסבוק להפוך את מנוע החיפוש שלה לכלי משמעותי יותר, ומאפשרת למשתמשים לקבל תוצאות חיפוש גם מפוסטים שפרסמו הם וחבריהם. בפוסט שפרסמה החברה נאמר שהיכולת החדשה נועדה לאפשר למשתמשים לראות על מה חבריהם מדברים בנושאים מסוימים.

נפלתם מהפרק האחרון של ברייקינג באד? אתם יכולים לחפש פוסטים של חברים עליו. מעניין אתכם לשמוע מה יש לאנשים לומר על מקום מסוים? אפשר ליצור שאילתה שתציג, למשל, פוסטים שנכתבו בלונדון. מחפשים דווקא דברים שאתם כתבתם? אפשר לחפש פוסטים שהגבתם להם, פוסטים שפרסתם בתקופת זמן מסוימת ועוד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות