אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Avaya רוכשת את רוב ITNavigator הישראלית

Avaya רוכשת את רוב ITNavigator הישראלית

ענקית התקשורת רכשה את הפעילות הבינלאומית של החברה, שעוסקת בפיתוח פתרונות ענן, כלי מדיה חברתית וכלי עזר למנהלים. סכום הרכישה מוערך בעשרות מיליוני דולרים

01.10.2013, 16:13 | מאיר אורבך
חברת התקשורת אוויה (Avaya) רוכשת את הפעילות הבינלאומית של חברת ITNavigator הישראלית, שמספקת פתרונות בתחומי הענן, המדיה חברתית והניהול. על פי הערכות שווי העסקה מוערך בעשרות מיליוני דולרים.

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם "כלכליסט" אמר אריק שטילמן אחד ממייסדי חברת ITNavigator: "הפעילות שלנו תישאר בישראל כחברת בת עצמאית ונהיה החזית של החברה מבחינת ענן. יש לנו שני מוצרי ענן חדשים שיאפשרו לחבר את עולם הרשתות החברתיות למרכזי שירות ופיתוחים נוספים".

ITNavigator הוקמה על ידי שטילמן ביחד עם נילי קציר, מיכאל ווינשטיין ואלכס גורביץ. החברה במקור היתה חברת שירותים להטמעת מערכות של אוויה במוקדי שירות.

"בהתחלה עבדנו רק בישראל ועם השנים קיבלנו פניות לפתח מוצרים שונים להשלמה למוצרים של אוויה ואז הגענו למצב שבו ראינו יש דרישה להם בשוק העולמי", אמר שטילמן. "החל מ-2008 אנחנו מוכרים בכל העולם. ב-2010 חתמנו על הסכם OEM עם אוויה ואז זו היתה הפריצה הגדולה שלנו שהביאה לצמיחה במכירות ובכוח האדם".

פעילות ITNavigator נחלקת לפעילות תוכנה מקומית שכוללת 20 עובדים ופעילות בינלאומית שכוללת 50 איש. אלו האחרונים יהפכו להיות עובדי אוויה. הפעילות המקומית של ITNavigator נרכשה בידי חברת SEG, אשר תמשיך לקיים אותה עבור לקוחותיה בישראל.  על פי הערכות הפעילות הבינלאומית של החברה יצרה הכנסות של עשרות מיליוני דולרים לפני הרכישה.

מאוויה נמסר שהרכישה של ITNavigator תוסיף לחברה יכולות מהותיות בתחום הניהול, הדיווח והמדיה החברתית, המתאפיינות בתכונות פשוטות וידידותיות למשתמש. בנוסף, מחזקת הרכישה את מערך התקשורת האחודה המהפכנית (transformational unified communications) ושיפור חוויית השימוש במוצריה בזכות המרכיבים הבאים:

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות