אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חלוץ שוודי על הצלחת: המבורגר ב-29.30 יורו על שם זלאטן איברהימוביץ' צילום: איי אף פי

חלוץ שוודי על הצלחת: המבורגר ב-29.30 יורו על שם זלאטן איברהימוביץ'

ז'אן פיליפ גרנדין, המנהל של בית הקפה דודי'ס שנמצא בפרברי פריז, יצר המבורגר איכותי של 600 גרם, שעשיר בטעם ובגבינה "בדיוק כמו איברהימוביץ'".

02.10.2013, 15:06 | סוכנויות הידיעות
זלאטן איברהימוביץ' בדרך כלל מצליח להלהיב את הקהל בזכות כישוריו מעוררי התיאבון, הגשה של מהלכים מסובכים שמקשים על הקבוצות היריבות ובישול שערים.

אולם כעת החלוץ השבדי יוגש כארוחה, בצורת המבורגר איכותי של 600 גרם בפרברי פריז. ז'אן פיליפ גרנדין, המנהל של בית הקפה דודי'ס, יצר את ההמבורגר שהוא בעל "הכוח והחוזק" של חלוצה של פריס סן ז'רמן.

זלאטן וקאבאני. המפלצתית משלבת בין בשר בקר טחון עם בצל, בייקון ושלושה סוגי גבינות – צ זלאטן וקאבאני. המפלצתית משלבת בין בשר בקר טחון עם בצל, בייקון ושלושה סוגי גבינות – צ'דר, אמנטל וגבינה כחולה בתוך הלחמנייה הייחודית של המסעדה | צילום: אי פי איי זלאטן וקאבאני. המפלצתית משלבת בין בשר בקר טחון עם בצל, בייקון ושלושה סוגי גבינות – צ

גרנדין אמר לעיתון לה פרזיאן שההמבורגר הוא "עשיר בטעם ובגבינה, בדיוק כמו איברהימוביץ'", אך חשף ששבעה אנשים בלבד הצליחו לסיים עד כה את המנה. הארוחה המפלצתית משלבת בין בשר בקר טחון עם בצל, בייקון ושלושה סוגי גבינות – צ'דר, אמנטל וגבינה כחולה בתוך הלחמנייה הייחודית של המסעדה. במידה ואתם מעוניינים לטעום את ה"לה זלאטן", שימו לב כי ההמבורגר יעלה לכם 29.30 יורו.

החלוץ הדומיננטי הפחיד לא מעט מגנים במהלך הקריירה שלו, עד כדי כך שהומצאה עבורו מילת סלנג. לדוגמה, סועדים רבים טוענים כי המנה "זילאטנה"

(Zlataned) אותם.

היום תשחק פריס סן ז'רמן נגד בנפיקה בצ'מפיונס ליג. היא תגיע חמושה בכוח התקפה הכולל את איברהימביץ' ואדינסון קבאני. למנג'ר של הקבוצה הפורטוגלית, חורחה חסוס לא נותר אלא לקוות שהוא לא יזולטן (Zlataned) היום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות