אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל קרדן אן.וי: "לא ניכנס למשא ומתן על הסדר חוב עם מחזיקי האג"ח" צילום: עמית שעל

מנכ"ל קרדן אן.וי: "לא ניכנס למשא ומתן על הסדר חוב עם מחזיקי האג"ח"

שוקי אורן אמר את הדברים על רקע הפגישה שנערכה אתמול בין הנציגות הלא רשמית של המחזיקים לבין החברה. אורן: "מו"מ כזה יפגע בפעילויות השונות כדי להבטיח את תשלום החובות"

02.10.2013, 15:24 | גולן חזני
"קרדן אן.וי. לא תיכנס למו"מ על הסדר מול מחזיקי האג"ח", כך אומר שוקי אורן מנכ"ל קרדן אן.וי. ל"כלכליסט" בעקבות הפרסום הבוקר על הפגישה שנערכה אתמול בין הנציגות הלא רשמית של המחזיקים לבין החברה.

קראו עוד בכלכליסט

"החברה עוסקת בימים אלה בפעילויות שונות כדי להבטיח את תשלום החובות למחזיקים ומו"מ כזה יפגע במהלכים האלה בצורה אנושה. מעלות כבר ציינה כי מו"מ כזה יביא להורדת דירוג האג"ח ל-CC", הוסיף אורן.

 

כפי שפורסם הבוקר ב"כלכליסט" הנציגות דורשת מינוי משקיף לחברה וקרדן שכרה את שירותיו של עו"ד אמיר ברטוב המתמחה בייצוג חברות שקרובות להסדר, כמו אי.די.בי פתוח.

"לא נאפשר להכניס משקיף לחברה. זו דרישה שלא כל המוסדיים בנציגות עומדים מאחוריה. בפגישה היו גם הצעות אחרות. בכל אופן קרדן היא חברה הולנדית והחוקים לא מאפשרים לה זאת", אמר אורן.

לגבי מינויו של ברטוב הוא הוסיף: "hש קונפליקט מול מחזיקי האג"ח ואני צריך להיות ערוך להתנהל מולו".

יוסי גרינפלד , צילום: עמית שעל יוסי גרינפלד | צילום: עמית שעל יוסי גרינפלד , צילום: עמית שעל
קרדן דיווחה הבוקר כי חברת GTC RE, החברה הבת בבעלותה המלאה, מצויה בתהליך למכירה אפשרית, במישרין או בעקיפין, של החזקותיה (27.75%) בחברת GTC פולין למשקיע אסטרטגי. "בימים אלו מתקיים הליך בדיקת נאותות על ידי מספר משקיעים ל-GTC פולין, במטרה לאפשר להם להגיש הצעות רכישה מחייבות. קרדן מעריכה כי ההליך עשוי להוביל למכירת המניות האמורות עד סוף השנה הנוכחית".

לשם ביצוע העיסקה שכרה גיטיסי את שירותיו של בנק ההשקעות סיטיגרופ.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות