אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרק מגדילה את השקעתה בקיולייט ננוטק הישראלית

מרק מגדילה את השקעתה בקיולייט ננוטק הישראלית

החברה מפתחת מוצרים שמסוגלים להפחית בחצי את צריכת החשמל של מסכי LED הודות לננו-חלקיקים בעלי תכונות ייחודיות. בנוסף, משפרים מוצרי החברה את טווח הצבעים של המסכים. ההשקעה נאמדת במיליוני דולרים

02.10.2013, 17:16 | מאיר אורבך
חברת מרק מגדילה את אחזוקתיה בחברת קיולייט ננוטק, המפתחת מוצרים המבוססים על ננו-חלקיקים מוליכים למחצה לשימוש במסכי LED. ההשקעה, שעל פי ההערכות היא בשווי של מיליוני דולרים בודדים, מגיעה בעקבות אבן דרך שהשיגה קיולייט - הנמצאת בבעלות חברת יישום חברת המסחור של האוניברסיטה העברית.

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה נמסרה בטקס פתיחת אתר המו"פ החדש של קיולייט, בקמפוס ספרא גבעת רם של האוניברסיטה העברית בירושלים. במרכז המו"פ החדש מועסקים 17 עובדים.

הדמיית פעולת פילטר הננו-חלקיקים של קיולייט הדמיית פעולת פילטר הננו-חלקיקים של קיולייט הדמיית פעולת פילטר הננו-חלקיקים של קיולייט

קיולייט חוקרת ננו-חלקיקים עם תכונות אופטיות ואנרגטיות ייחודיות. החברה מפתחת מספר מוצרים שמבוססים על חלקיקים אלה ובהם טכנולוגיות שעתידות לשנות את מנגנון הפעולה של מסכים שטוחים וכן פילם - יריעה פלסטית אופטית שמכילה את הננו-חלקיקים הייחודיים של קיולייט ומשפרת את צריכת האנרגיה של מסכי LCD. החסכון באנרגיה יגדיל משמעותית את זמן הפעולה ללא טעינה של מכשירים ניידים, ויפחית כמעט בחצי את צריכת האנרגיה של טלוויזיות. היריעה האופטית גם מגדילה את טווח הצבעים של מסכים ובכך משפרת משמעותית את חווית הצפייה של המשתמש.

יעקב מיכלין, מנכ"ל יישום ויו"ר דירקטוריון קיולייט ננוטק, אמר בטקס פתיחת מרכז הפיתוח החדש של קיולייט,"אנו גאים בהמשך ההשקעה של מרק, מובילה עולמית בתחום ה- Liquid Crystals, בחברת קיולייט, ושמחים על העמקת שיתוף הפעולה בינינו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות