אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדו הר-טוב ועמית לבני יתמנו למנכ"לים משותפים של גיתם/BBDO צילום: יוסי צבקר

עדו הר-טוב ועמית לבני יתמנו למנכ"לים משותפים של גיתם/BBDO

זאת בעקבות הודעתה של מיכל המאירי, מנכ"לית משרד הפרסום על כוונתה לסיים את תפקידה בסוף 2013. המאירי תתמנה לחברת מועצת המנהלים של הקבוצה

06.10.2013, 10:24 | כתב כלכליסט

עדו הר-טוב ועמית לבני יתמנו למנכ"לים משותפים של קבוצת גיתם/BBDO, החל מ-1 בינואר 2014. השניים יכנסו לתפקיד לאור החלטתה של מיכל המאירי לסיים את תפקידה כמנכ"לית משרד הפרסום בסוף 2013. המאירי תתמנה לחברת מועצת המנהלים של קבוצת גיתם/BBDO.

מיכל המאירי מסיימת 9 שנות ניהול בהן הייתה אחראית להכפלת מחזור הפעילות של גיתם/BBDO ולהובלתה להצלחה קריאטיבית אשר זיכתה את המשרד ב-97 פרסים בתחרויות בינלאומיות ובישראל.

קראו עוד בכלכליסט

מיכל המאירי. תתמנה לחברת מועצת המנהלים של הקבוצה מיכל המאירי. תתמנה לחברת מועצת המנהלים של הקבוצה מיכל המאירי. תתמנה לחברת מועצת המנהלים של הקבוצה

בצד מהפכת הקריאטיב הובילה המאירי את "מהפכת הדיגיטל" של ענף הפרסום בישראל שכללה את הטמעת תחום הדיגיטל בתוך החברה והייתה לחלוצת התהליך, שכל הענף אימץ לאחר מכן.

מיכל המאירי, מנכ"לית גיתם אמרה: "גיתם/BBDO היה לי לבית במשך תשע שנים יצירתיות ומאתגרות והחלטתי שהגיע הזמן להסתער על היעד הבא. אני עוזבת בתחושת סיפוק אדירה, פרגון והכרת תודה לעובדי המשרד, ללקוחותיו ולבעליו ובתחושת ביטחון רבה ביכולתם של עדו הר-טוב ועמית לבני להצעיד את המשרד לפסגות חדשות".

לבני והר-טוב הינם שניים מדור המנהלים הצעירים אשר צברו ניסיון רב בתפקידי ניהול שונים, במסגרת הקבוצה ומחוצה לה. הם נחשבים כמנהלים בולטים ורבי השפעה בתחומי התקשורת השיווקית לסוגיה.

תחת מנהיגותם יאוחדו רבות מהפונקציות של הקבוצה על מנת להעניק ללקוחות שירות אינטגרטיבי המבוסס על דיסציפלינות שיווקיות ותקשורתיות. בכך תהפוך קבוצת גיתם/BBDO לחברה הראשונה בענף שתעניק תחת קורת גג אחת את כל שירותי התקשורת השיווקית.

בין החברות שכלולות בקבוצה – גיתם/BBDO (פרסום, ייעוץ שיווקי ודיגיטל), גיתם פורטר-נובלי (יחסי ציבור, רשתות חברתיות, מוניטין תאגידי ואסטרטגיות חברתיות), BBDO Content (תוכן שיווקי ובריתות מדיה בינלאומיות), BBDO IM (ייעוץ אסטרטגי, ניהול הזירה הציבורית וניהול מצבי משבר), TMF (חברת תכנון ורכש מדיה).

אנדרו רוברטסון, נשיא BBDO Worldwide, ברך על המינוי של הר-טוב ולבני ואמר כי "עמית ועדו הם דוגמא מעולה למנהיגות מקצועית ואיכותית המגלמת את המסורת והמקצועיות של BBDO. אני משוכנע ביכולתם להצעיד את גיתם/BBDO ואת לקוחותיה להישגים גדולים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות