אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד המהנדסים באל על מחריף את העיצומים צילום: יסמין גיל

בלעדי לכלכליסט

ועד המהנדסים באל על מחריף את העיצומים

המהנדסים טוענים כי לא חלה התקדמות במו"מ עם ההנהלה לחתימת הסכם קיבוצי. בין היתר, יפסיקו להעניק שירותים לחברה החל מהשעה 16:30. עיצומי המהנדסים לא צפויים לפגוע בינתיים בטיסות החברה

07.10.2013, 17:38 | גיל קליאן

ועד המהנדסים באל על מחריף את העיצומים מול ההנהלה. עם זאת, עיצומי המהנדסים לא צפויים לפגוע בטיסות החברה.

ממכתב ששלח אתמול ארמנד שור, נציג מגזר המהנדסים בנציגות עובדי אל על והגיע לידי "כלכליסט", עולה כי 80 המהנדסים המועסקים בחברה יפסיקו לבצע עבודות על מטוס ראש הממשלה שאמור להיכנס לפעילות בסוף השנה – ובכך למעשה עלולים לגרום לעיכוב בכניסת המטוס לפעילות.

מטוס של אל על. בינתיים המהנדסים לא משבשים את טיסות החברה מטוס של אל על. בינתיים המהנדסים לא משבשים את טיסות החברה מטוס של אל על. בינתיים המהנדסים לא משבשים את טיסות החברה

כמו כן יפסיקו לבצע עבודות נוספות בהן שינוי תצורת מטוס לשורטהול, שיטוח מושבים במטוסי 747/400, החלפת מערכת מיחשוב PMA למערכת toolbox, הכשרת האנגר 3 לנושא בטיחות אש והכשרת האנגר 2 לפרויקט מערכות נגד טילים. כמו כן המהנדסים יפסיקו להעניק שירותים לחברה החל מהשעה 16:30.

המהנדסים מוחים על כך שמאז ההכרזה שלהם על סכסוך עבודה ב-25 ביולי, לא חלה התקדמות במו"מ עם הנהלת אל על לחתימת הסכם קיבוצי למהנדסים. היעדרו של הסכם קיבוצי חדש למהנדסים היה הסיבה המקורית לפרוץ סכסוך העבודה בין הצדדים.

בינתיים המהנדסים לא בוחרים להשתמש בצעדים חריפים יותר שייפגעו בטיסות, למרות שהם יכולים לעשות כן. למעשה, כל טיסה של אל על צריכה לקבל חתימה של מהנדס – כך שהמהנדסים צריכים פשוט להפסיק לחתום כדי לגרום להשבתת החברה כולה.

תגובת הנהלת אל על: "באל על ישנה נציגות אחת ואיתה מתנהל הדיאלוג".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות