אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שי ירון ינהל את קרנות הנאמנות של אלטשולר צילום: ענר גרין

בלעדי לכלכליסט

שי ירון ינהל את קרנות הנאמנות של אלטשולר

ארבע שנים אחרי שאולץ להפסיק את עבודתו כמנכ"ל פסגות ני"ע, ולאחר שנוקה מהחשדות נגדו, יחליף ירון את גלעד אלטשולר שיחל להתמקד בהשקעות ולהתפנות מנושאים ניהוליים

08.10.2013, 07:47 | גולן חזני

קצת פחות מארבע שנים אחרי שנאלץ להפסיק את עבודתו בבבית ההשקעות פסגות, שם שימש כמנכ"ל החברה־הבת פסגות ניירות ערך, חוזר שי ירון לשוק ההון. ל"כלכליסט" נודע כי ירון מונה אתמול כמנכ"ל חברת קרנות הנאמנות של בית ההשקעות אלטשולר שחם ובמקביל גם לסמנכ"ל מכירות של בית ההשקעות.

ירון נוקה ביולי האחרון מהחשדות נגדו שכללו קבלת דבר במרמה והשפעה בתרמית ‏על שערי ני"ע באמצעות חשבון הנוסטרו של פסגות, במקביל לסגירת תיק החקירה נגד מי שהיה מנכ"ל פסגות, רועי ורמוס. ירון וורמוס אולצו להתפטר בשל תנאי שהציבה רשות ני"ע. ירון שניהל בפסגות 54 מיליארד שקל, נותר בלי תעסוקה במשך שלוש וחצי שנים, אולם עם קביעת חפותו הוא קיבל מספר הצעות עבודה מגופים פיננסיים מובילים, ביניהם ההצעה מגלעד אלטשולר ורן שחם.

שי ירון, צילום: ענר גרין שי ירון | צילום: ענר גרין שי ירון, צילום: ענר גרין

עד כה מילא את תפקיד מנכ"ל חברת הקרנות גלעד אלטשולר עצמו, אך בשל הגידול שחל בהיקף הקרנות של בית ההשקעות החליט אלטשולר למנות לתפקיד אדם אחר, להתמקד בהשקעות ולהתפנות מנושאים ניהוליים. קרנות הנאמנות של אלטשולר מנהלות 16 מיליארד שקל ומהוות את הגוף השישי בגודלו בין חברות הקרנות של בתי ההשקעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות