אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"ההצעה של אלשטיין לרכישת אי.די.בי תהווה גבול תחתון להצעות נוספות" צילום: אוראל כהן

"ההצעה של אלשטיין לרכישת אי.די.בי תהווה גבול תחתון להצעות נוספות"

כך קבעה היום שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב ורדה אלשיך. מדובר בהצעה לרכישת אי.די.בי אחזקות ב-770 מיליון שקל לפי שווי 822 מיליון שקל.

08.10.2013, 11:19 | גולן חזני

נוחי דנקנר , צילום: רויטרס נוחי דנקנר | צילום: רויטרס נוחי דנקנר , צילום: רויטרס

ההצעה של אדוארדו אלשטיין לרכישת אי.די.בי תהווה גבול תחתון להצעות נוספות לרכישת החברה. כך קבעה היום שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשיך. מדובר בהצעה לרכישת אי.די.בי אחזקות ב-770 מיליון שקל לפי שווי 822 מיליון שקל.

החלטה זו של השופטת מגיעה לאחר שהמשקיף מטעם בית המשפט באי.די.בי, חגי אולמן, צדד בצורה חד משמעית בעמדתם של נאמני סדרות האג"ח של החברה לאישור הצעתו של אלשטיין לרכישת החברה. הנאמנים סגרו עם אלשטיין שלא להידבר עם גורם מתחרה שיציע הצעה שאיננה גבוהה ב-8% מזו של אלשטיין.

ההצעות לרכישת אי.די.בי ההצעות לרכישת אי.די.בי ההצעות לרכישת אי.די.בי

לפני כשבוע נחשף ב"כלכליסט" כי קבוצת משקיעים בראשו עומד ניל בוש, אחיו של נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ורג' בוש מתעניית ברכישת אי.די.בי. במירוץ לרכישת החברה מצויים כיום שני שחקנים עיקריים - אדוארדו אלשטיין ואיש העסקים אלכסנדר גרנובסקי מאוקראינה יחד עם דנקנר.

 

קבוצת המשקיעים של בוש משלבת משקיעים מארה"ב, סין, הונג קונג וסינגפור. אתמול הגיעה הקבוצה לארץ לסבב פגישות שמטרתו רכישת השליטה בקבוצת אי.די.בי. הקבוצה שכרה את השירותים של משרד יעוץ תקשורתי שייצג אותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות