אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוועד האולימפי בישראל חתם על הסכם חסות עם בית ההשקעות הלמן-אלדובי צילום: אסף לב

הוועד האולימפי בישראל חתם על הסכם חסות עם בית ההשקעות הלמן-אלדובי

לפי הערכות, שווי החסות עומד על 750 אלף שקל. במסגרתה תתמוך הלמן אלדובי בכל פעילות המשלחות הישראליות, לנוער ולבוגרים, שיתקיימו עד למשחקים האולימפיים בריו

09.10.2013, 11:10 | כתב כלכליסט

בית ההשקעות הלמן-אלדובי חתם על הסכם חסות עם הוועד האולימפי בישראל במסגרתו ילווה ויתמוך במשלחת האולימפית של ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016.

קראו עוד בכלכליסט

מימין אורי אלדובי, נטע ריבקין, גיא ברנע, יגאל כרמי ורמי דרור, צילום: אסף לב מימין אורי אלדובי, נטע ריבקין, גיא ברנע, יגאל כרמי ורמי דרור | צילום: אסף לב מימין אורי אלדובי, נטע ריבקין, גיא ברנע, יגאל כרמי ורמי דרור, צילום: אסף לב

על פי הערכות, שווי החסות עומד על 750 אלף שקל. במסגרת ההסכם, תלווה הלמן אלדובי ותתמוך בכל פעילות המשלחות הישראליות, לנוער ולבוגרים, שיתקיימו עד למשחקים האולימפיים בריו. הליווי כולל שיתוף פעולה בין הספורטאים האולימפיים של ישראל ובית ההשקעות בקידום פעילויות שונות למען הקהילה.

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "אני מברך על שיתוף הפעולה בין הוועד האולימפי בישראל לבית ההשקעות הלמן-אלדובי. אנו מאמינים בחתירה למקצוענות, מצוינות ומובילות הנובעים מתוך עבודה קשה, התמדה וחשיבה והשקעה לטווח ארוך. אנו גאים בשיתוף הפעולה עם בית ההשקעות הלמן-אלדובי הדוגל אף הוא בערכים הללו ובפעילות ציונית למען הקהילה ומקווים להצלחה משותפת ולהישגים במשחקים האולימפיים בריו 2016".

אורי אלדובי, יו"ר הלמן-אלדובי אמר בטקס החתימה:"אנו גאים להצטרף למשפחה האולימפית של ישראל. בטוחני שלכשיונף דגל ישראל באולימפיאדה ונשמע את ה"תקווה" מתנגנת, כל עם ישראל, ועמיתי בית ההשקעות הלמן-אלדובי בפרט, ירגישו חלק מההצלחה". אורי אלדובי הוא בנו של ד"ר דב אלדובי ז"ל, שהיה הד"ר הראשון לחינוך גופני בישראל, ראש ענף אימון גופני בצה"ל והמנהל המדעי של מכון וינגייט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות