אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט בטכניון

טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט בטכניון

במסגרת הפרויקט הוחלפו תשתיות התקשורת הקווית האלחוטית של בית הספר לרפואה של הטכניון בבניין בן 17 קומות; היקף הפרויקט - כ-1.5 מיליון שקל

10.10.2013, 11:56 | כלכליסט

טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט לשדרוג מתגי תקשורת והרשת האלחוטית בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה. היקף הפרויקט הינו כ-1.5 מיליון שקל. במסגרת הפרויקט אשר הושלם בחודש יולי, הוחלפו כל תשתיות התקשורת (LAN + Wireless) של בית הספר לרפואה בסמוך לבית חולים רמב"ם בחיפה.

קראו עוד בכלכליסט

טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט שדרוג רשת התקשורת בבית הספר לרפואה בטכניון, צילום: אלעד גרשגורן טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט שדרוג רשת התקשורת בבית הספר לרפואה בטכניון | צילום: אלעד גרשגורן טלדור תקשורת-גלאסהאוס השלימה פרויקט שדרוג רשת התקשורת בבית הספר לרפואה בטכניון, צילום: אלעד גרשגורן

הפרויקט כלל שדרוג מתגי התקשורת ברשת ה-LAN הקיימת למתגים מרכזיים VSP7000 של חברת אוויה במהירות 10 גיגה ביט. כמו גם שדרוג המתגים קומתיים למתגים של חברת אוויה מדגם 5698. בנוסף, הוחלפה כל הרשת האלחוטית בבניין לרשת מתקדמת של חברת ג'וניפר, הכוללת עשרות נקודות גישה.

שלומי זינגר, סמנכ"ל מכירות בטלדור מסר: "הפרויקט כלל שדרוג מקיף של רשת התקשורת בבניין בן 17 קומות – משכנו של בית הספר הפקולטה לרפואה בטכניון".

שמואל איסרוביץ, מנהל המחשוב בפקולטה לרפואה בטכניון: "כגוף הנמצא בשורה הראשונה של מוסדות האקדמיה המובילים בעולם, מחויב הטכניון לאמץ את הטכנולוגיות המתקדמות בשוק לטובת קידום המחקר והחינוך הטכנולוגי. טלדור תקשורת, שהינה ספק ותיק ומוערך של הטכניון, ביצעה את הפרויקט ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וחוללה מהפכה של ממש ביכולות התקשורת של הסטודנטים והסגל בפקולטה לרפואה בטכניון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות