אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איש עסקים מוכן לשלם 75 מיליון דולר עבור פרקים נוספים של "שובר שורות" צילום: איי פי

איש עסקים מוכן לשלם 75 מיליון דולר עבור פרקים נוספים של "שובר שורות"

מנכ"ל דרימוורקס אנימיישן ניסה להזמין 3 פרקים נוספים של הסדרה תמורת 25 מיליון דולר לפרק. את הפרקים תכנן להקרין באינטרנט

10.10.2013, 12:27 | סוכנויות הידיעות

ג'פרי קצנברג, מנכ"ל דרימוורקס אנימיישן (DreamWorks Animation) הוא מעריץ "שרוף" של הסדרה "שובר שורות" עד כדי כך שהציע לשלם 75 מיליון דולר רק כדי שיופקו עוד שלושה פרקים של הסדרה הפופולארית מבית AMC. כך מדווח אתר טיים. 

קראו עוד בכלכליסט

קצנברג אמר למפיקים נוספים בפסטיבל קאן כי ניסה להזמין שלושה פרקים נוספים של הסדרה תמורת 25 מיליון דולר לפרק. את הפרקים תכנן להקרין באינטרנט במקטעים של שש דקות במשך 30 יום ולגבות מהצופים 99-50 סנט לכל צפייה.

"שובר שורות" "שובר שורות" "שובר שורות"

בסוף בפטמבר זכתה סדרת "שובר שורות" זכתה בשלושה פרסי אמי, ובהם בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר, סיום מוצלח לסדרה פופולרית שהפרק האחרון שלה שודר ב-29 בספטמבר.

ואולם, מלבד אהבת הקהל, לזכותה של הסדרה, שצולמה מאז 2007 באלבקרקי, ניו מקסיקו, נזקפות עלייה חדה במספר התיירים בעיר כמו גם התנעת עסקים שלמים, מדווח "הניו יורק טיימס".

כך למשל, 200 מתושבי העיר העסיקה ההפקה, חלקם כניצבים. יתרה מכך, חנויות לממכר עתיקות, חברות הסעה, בתי מלון וחברות הסעדה סיפקו שירותים נלווים, ובעלי בתים ועסקים מקומיים קיבלו תשלום עבור הזכות לצלם סצנות בשטחם. בעלי עסקים מקומיים החלו למכור מוצרים בהשראת הסדרה, כמו רשת רבל דונאטס, שמציעה דונאטס בציפוי כחול בהשראת סם המת' שמייצרים הגיבורים.

בעקבות זרם המעריצים ששטף את העיר החלה חברת ABQ Trolley להציע ב־2012 סיור שבועי באתרים המופיעים בסדרה, כולל הבית ששימש את וולטר ווייט. בתחילת השנה התחילו שתי חברות נוספות להציע סיורי אופניים ולימוזינות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות