אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מזל טוב, הכלה השליכה את החתול!

PLAY

מזל טוב, הכלה השליכה את החתול!

טאמבלר הזוי במיוחד מציג מנהג חדש לציון חתונה מאושרת, שילוב של רמקול חזק וצבע טרי יוצר מופע ססגני ומרהיב, הדוגמנית רבקה רומיין בקמפיין מודעות לסרטן השד ובאטמן מוצא אהבה בזכות קולו הצרוד

13.10.2013, 17:26 | נמרוד צוק

1. ועתה, הכלה תניף את החתול

אם יש ימים בהם אתם תוהים לשם מה בעצם צריך את האינטרנט, כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את הטאמבלר bridesthrowingcats, שלקח על עצמו לפרסם כל יום צילום מעובד בפוטושופ של כלה ברגעי השמחה שלה, משגרת חתול לחלל אולם השמחות.

זה בסדר, זה פוטושופ זה בסדר, זה פוטושופ זה בסדר, זה פוטושופ

2. צובעים את הסאונד

הנה משהו שלא חשבתם לעשות, למרות שהוא מפיק תוצאות ממש מרשימות: לשפוך קצת צבעים טריים על פני השטח של רמקול, ללחוץ על פליי ולתעד בהילוך איטי את האפקט של הרטיטות שלו על שכבת הצבע. מהמם.

3. אני אוהבת את זה נטורל

שבוע המודעות לסרטן השד עומד להגיע לביקור השנתי שלו. איתו באים הקמפיינים האיומים במסגרתם יציקו לכם חברות הפייסבוק שלכם בסטטוסים פרובוקטיביים-כביכול שאמורים להעצים את המודעות לבדיקות מקדימות - אבל מעצימים בעיקר את הרצון לדלל את רשימת החברים שלכם. הנה דוגמה של השחקנית והדוגמנית רבקה רומיין לאיך אפשר לעשות את זה נכון.

4. עולמו של ביין

לבאטמן יש קול צרוד כל כך שטום ווייטס נשמע לידו כמו נער מקהלה. לביין, אויבו, יש מסכה שמכסה את פיו ומקשה עלינו להבין מה הוא מנסה להגיד. כשמחברים את שני הדברים מקבלים קצר תקשורתי שמוביל לסיפור אהבה לא צפוי.

5. בוא נשחק שק קמח

יש דברים שנראים לגמרי נורמלי כשבחורות עושות אותם, כמו להחמיא לתינוקת של החברה הטובה או לשבת על נדנדה לבד בפארק - והופכים למאוד קריפיים כשבחור מבצע אותם. באזפיד מדגימים בווידאו הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות