אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אונאבו: "משרדינו ברמת גן יהפכו למשרדי פייסבוק ישראל"

אונאבו: "משרדינו ברמת גן יהפכו למשרדי פייסבוק ישראל"

החברה שנרכשת בידי פייסבוק פרסמה הודעה רשמית, ממנה עולה כי טכנולוגיית החברה אכן תשולב במיזם Internet.org של הרשת החברתית, שמטרתו להוזיל פי 100 את החיבור לאינטרנט

14.10.2013, 12:25 | ניצן סדן
אונאבו, אשר נרכשת בידי פייסבוק ב-150-200 מיליון דולר, פרסמה הודעה רשמית על מכירתה. "משרדינו ברמת-גן ישארו פתוחים ויהפכו להיות המשרדים החדשים של פייסבוק בישראל", נכתב בה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה התייחסה למטרת הרכישה: "אנחנו נרגשים להצטרף לצוות של פייסבוק, ומקווים למלא תפקיד מרכזי בהשגת אחד היעדים המשמעותיים ביותר של Internet.org - שימוש יעיל יותר בגלישה סלולרית, שיאפשר ליותר אנשים ברחבי העולם להתחבר ולשתף".

עובדי אונאבו בארץ ובארה"ב עובדי אונאבו בארץ ובארה"ב עובדי אונאבו בארץ ובארה"ב

מחברת פייסבוק נמסר: "אונאבו תהיה תוספת מרגשת לפייסבוק. אנחנו מצפים שלטכנולוגית הדחיסה של החברה יהיה תפקיד מרכזי במשימה שלנו לחבר כמה שיותר אנשים לאינטרנט וכלי הניתוח של החברה יאפשר לנו לספק מוצרי מובייל טובים ויעילים יותר".

מיזם Internet.org עליו הכריזה פייסבוק השנה נועד להנגיש את החיבור לרשת ולהוזיל אותו פי מאה - במטרה לחבר לאינטרנט גם משתמשים בעולם השלישי. בסרטון שפרסם בחודש שעבר טען מארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד החברה, כי באמצעות דחיסת מידע, פיתוח תשתית תקשורת יעילה ומכשירים פשוטים ניתן יהיה לחבר לרשת את 5 מיליארד האנשים בעולם שאין להם כיום גישה לאינטרנט.

 

הטכנולוגיה של אונאבו היא בדיוק מה שנדרש לפייסבוק כדי לקדם את Internet.org. בשלב זה, לפייסבוק ולשותפותיה יש שורה של רעיונות ולא יותר - שכן סלילת תשתיות רשת חדשות ופתרונות חומרה אחרים יצריכו משאבים עצומים ויקחו זמן רב. לעומת זאת, פיתרון התוכנה של אונאבו יכול ללא ספק להיות הצעד המעשי הראשון של Internet.org. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות