אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יחימוביץ': "הפיטורים של טבע ששילמה כמעט 0% מסים הם קניבליזם" צילום: אי פי איי

יחימוביץ': "הפיטורים של טבע ששילמה כמעט 0% מסים הם קניבליזם"

יו"ר האופוזיציה אמרה את הדברים בתגובה לדברי רה"מ נתניהו בפתיחת מושב הכנסת כי "לצד הידיעות המצערות על פיטורים, שיעור האבטלה בישראל הוא מהנמוכים בעולם המערבי"

14.10.2013, 17:46 | חן פונדק
"אל מול המשבר הכלכלי העולמי כלכלת ישראל ממשיכה לצמוח. חברה ישראלית נמכרה במאות מיליונים לפייסבוק ולצד הידיעות המצערות על פיטורים צפויים, שיעור האבטלה בישראל הוא מהנמוכים בעולם המערבי". כך התייחס אחר הצהריים ראש הממשלה בנימין נתניהו לפיטורים בטבע ובבזן, במושב פתיחת מושב החורף של הכנסת.

קראו עוד בכלכליסט

יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' וראש הממשלה בנימין נתניהו. תקפה אותו על נאומו | צילום: גיא אסיאג יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ

שלי יחימוביץ ראש האופוזיציה תקפה את נתניהו על נאומו: "אין מילה על טבע? 800 משפחות שיוטלו למציאת של אבטלה ועוני? זה פיגוע המוני. את אותו כובד ראש שהפגנת כלפי האיום האיראני אני מבקשת ממך לגלות כאן. צא מכאן ותתקשר לג'רמי לוין מנכל טבע ותודיע לו, אל תבקש ממנו, שהוא לא מפטר אף עובד מטבע. יש לך את כל הכלים שבעולם להעמיד אותו במקומו. פשוט תודיע לו. הפיטורים האלו של חברה ששילמה כמעט 0% מסים וקיבלה הטבות של 12 מיליארד שקל מהמדינה הם קניבליזם". יחימוביץ' הוסיפה: "ככה נראית תעשייה ישראלית כשהיא מאבדת מצפון וחזון. המייסד שלה אלי הורוביץ לא היה נותן שהדבר הזה יקרה".

יחימוביץ אף פנתה לשר האוצר יאיר לפיד: "אני שואלת אותך שר האוצר לפיד, כאשר נפגשת לפגישה חברית עם ג'רמי לוין ושאלת אותו בנימוס האם הוא מוכן לשלם מסים כמו כל חברה נורמלית בישראל, מה הייתה הכוונה כשאמרת שינוי כללי המשחק? שהם גם ישלמו 0% מס וגם יפטרו עובדים בברוטאליות?"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות