אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השופטת נגה אהד תובעת 1.2 מיליון שקל מכותב הספר "הצד האפל של משפחת אהד"

השופטת נגה אהד תובעת 1.2 מיליון שקל מכותב הספר "הצד האפל של משפחת אהד"

בספר מגולל היקרי סיפורים שונים על בני משפחת השופטת. אהד: מדובר בעלילת דם חמורה בכוונה לפגוע בסיכויו של בני להיבחר לראשות עיריית פתח תקווה

15.10.2013, 08:47 | ענת רואה
שופטת ביהמ"ש המחוזי מרכז נגה אהד ובנה עו"ד אורי אהד, המכהן כראש עיריית פתח תקווה בפועל, הגישו בימים האחרונים תביעת פיצויים בסכום של 1.2 מיליון שקל נגד אלירן היקרי, עובד לשעבר בחברת שנחאי תקשורת, שבחודש שעבר הוציא לאור את הספר "הצד האפל של משפחת אהד".

קראו עוד בכלכליסט

נגה אהד. "מדובר בעלילות דם" נגה אהד. "מדובר בעלילות דם" נגה אהד. "מדובר בעלילות דם"

בספר מגולל היקרי סיפורים שונים על בני משפחת אהד, ובתביעה יוצאת הדופן שהגישה השופטת היא טוענת כי מדובר בעלילת דם חמורה ובשורת פרשיות המצוצות מהאצבע, שהומצאו ממוחו הקודח של היקרי בכוונה לפגוע בסיכויו של אהד להיבחר בעוד שבועיים לראשות עיריית פתח תקווה, וכן במטרה לפגוע בתדמיתה ובמעמדה.

בתביעה שהוגשה לבימ"ש השלום בתל אביב באמצעות עורכי הדין שחר סקברר ונמרוד גרון נטען כי בספר הפיץ היקרי שקרים וכזבים ביחס לשופטת אהד בהקשרים שונים, שהחמור ביותר בהם עניינו בטענות למעורבות כביכול של השופטת בפרשיות שוחד. לפי התביעה, בספרו של היקרי נטען כי ישנם גורמים עלומים שכביכול "קיבלו כסף... כדי שידאגו לכך" שהשופטת אהד תקודם לביהמ"ש המחוזי, וכי מבין אותם גורמים בכירים עלומים בחר היקרי לציין אך ורק את שמו של מי שאינו בין החיים, טומי לפיד.

היקרי מסר בתגובה לתביעה: "זהו ניסיון עלוב ונואש של אנשים שמתאמצים להיאחז בקרנות המזבח כדי לנסות ולהציל את עורם מהתיעוד המפורט המגובה באינסוף מסמכים, עדויות והקלטות של אלירן היקרי, שעבר על ידיהם שבעה מדורי גיהינום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות