אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Samanage גייסה 5 מיליון דולר מהקרנות כרמל וג'מיני

Samanage גייסה 5 מיליון דולר מהקרנות כרמל וג'מיני

החברה, אשר מפתחת מוצרים לייעול נכסי מחשוב ארגוניים, מציגה נתוני צמיחה מרשימים מזה שישה רבעונים ברציפות. הישג זה אף זיכה אותה במועמדות לפרס NCTA 2013 בקטגוריית מהירות הצמיחה

16.10.2013, 16:32 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית סאמאנג' (Samanage) גייסה 5 מיליון דולר מקרנות הון הסיכון הישראליות כרמל ונצ'רס וג'מיני. עד כה גייסה החברה לרבות גיוס זה כ-14.5 מיליון דולר. "סאמאנג' נמצאת בגידול מהיר והיא עונה על צורך אמיתי בשוק", אמר רונן ניר, שותף בכרמל ונצ'רס.

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה בנוסף על גידול של 30% בהכנסותיה. לטענתה, הצמיחה נמשכת מזה שישה רבעונים ברציפות. מטרת הגיוס החדש הוא פיתוח מוצרים חדשים והרחבת בסיס הלקוחות.

תוכנת הבקרה של סאמאנג תוכנת הבקרה של סאמאנג' תוכנת הבקרה של סאמאנג

סאמאנג' מספקת שירותי מחשוב בענן במודל של תוכנה כשירות. מוצריה מאפשרים לייעל עבור ארגונים את ניהול נכסי ה-IT שלהם, לארגן רישיונות תוכנה וחוזי מחשוב, לזהות סיכונים ובעיות רישוי תוכנה ולהפעיל מוקד שירות מרכזי לתמיכה במשתמשי החברה. החברה הוקמה ב-2007 ע"י דורון גורדון ומעסיקה כ-30 עובדים בישראל, הולנד וארה"ב.

החברה הודיעה לאחרונה כי היא זוכה לשבחים בארה"ב: היא הגיעה לשלב הגמר בתחרות NCTA 2013 (התאחדות התעשיות הטכנולוגיות בצפון קרוליינה) בקטגוריית מהירות הצמיחה לחברות קטנות. בנוסף, THINKStrategies העניקה לסאמאנג' את פרס Best of SaaS Showplace honor עבור התועלת העסקית המרשימה ממנה נהנים לקוחותיה.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות