אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמרודי הנפיק את החברה הבת בפולין בשווי של חצי מיליארד שקל צילום: ורדי כהנא

נמרודי הנפיק את החברה הבת בפולין בשווי של חצי מיליארד שקל

MLP, זרוע הפעילות המרכזית של הכשרת הישוב במדינה, גייסה בבורסה של ורשה 84 מיליון שקל תמורת 16.6% מהמניות

17.10.2013, 15:55 | אסף גילעם

הכשרת היישובדיווחה היום (ה') על השלמת הנפקת חברת הבת בפולין Millennium Logistic Parks - MLP, המחזיקה בשטחי פארקים לוגיסטיים.

MLP, המהווה את זרוע הפעילות המרכזית של קבוצת הכשרת הישוב בפולין, מכרה בהנפקה הראשונית (IPO) כ-16.6% ממניותיה, וגייסה כ-84 מיליון שקל. החברה תחל להיסחר בוורשה בסוף אוקטובר לפי שווי של כ-502 מיליון שקל.

במסגרת ההנפקה הגישו בעלי מניות בחברה הצעת מכר בשיעור של כ-4.2% ובתמורה כוללת של כ-21 מיליון שקל, על מנת ששיעור החזקות הציבור לאחר ההנפקה יעלה על 20%. החתם המוביל בהנפקה היה Uni-Credit.

 להנפקה נרשמו ביקושים גבוהים, בעוד שחברות אחרות בתחום הנדל"ן בפולין שניסו להנפיק את מניותיהן בשבועות האחרונים לא הצליחו להשלים את ההנפקה.

הכשרת הישוב הינה בעלת המניות הגדולה ביותר ב- MLP עם החזקה של כ-38.3% לאחר ההנפקה. לפני ההנפקה החזיקה הקבוצה כ-48.4% מהמניות.

עופר נמרודי עופר נמרודי עופר נמרודי

חברת MLP, המדורגת בדירוג (A-) על ידי מידרוג ומתמחה בפארקים לוגיסטיים ותעשייתיים בפולין, מחזיקה כיום ב-5 פארקים לוגיסטיים בפולין הכוללים זכויות בניה לכ-720 אלף מ"ר. מתוך שטח זה מושכרים למעלה מ-340 אלף מ"ר בשיעור תפוסה ממוצע של כ- 96%.

MLP סיכמה את המחצית הראשונה של 2013 עם הכנסות משכר דירה בהיקף של כ-52 מיליון שקל (כ-45 מיליון זלוטי), רווחי שערוך של כ-59 מיליון שקל (כ-51 מיליון זלוטי) ועם רווח הנקי של כ-64 מיליון שקל (כ-57 מיליון זלוטי).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות