אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבוע טכנולוגי: אהלן וסהלן, פייסבוק ואמזון

שבוע טכנולוגי: אהלן וסהלן, פייסבוק ואמזון

שתי חברות הענק הודיעו שיפתחו משרדים בישראל, גוגל גונבת מידע פרטי וחומקת מעונש, סמסונג מקפיאה לחמש שנים את תביעות הפטנטים שלה והמתנות האקזוטיות בהן מפתות חברות הטכנולוגיה מתכנתים

18.10.2013, 09:39 | ניצן סדן
אונאבו: "משרדינו ברמת גן יהפכו למשרדי פייסבוק ישראל"

החברה שנרכשת בידי פייסבוק ב-150 מיליון דולר פרסמה הודעה רשמית, ממנה עולה כי טכנולוגיית החברה אכן תשולב במיזם Internet.org של הרשת החברתית, שמטרתו להוזיל פי 100 את החיבור לאינטרנט.

עובדי אונאבו, צילום: עומר לכיש עובדי אונאבו | צילום: עומר לכיש עובדי אונאבו, צילום: עומר לכיש

אמזון תקים מרכז שירות ומכירות לשירותי ענן בישראל

מרגלת באין מפריע. גוגל מרגלת באין מפריע. גוגל מרגלת באין מפריע. גוגל

החברה תקים את המרכז בתל אביב. סמנכ"ל הטכנולוגיות וורנר ווגלס סירב לנקוב במספר העובדים שיגייס. הבכיר לא שלל פתיחה של מרכז מו"פ ישראלי בעתיד.

תקדים מסוכן: גוגל גנבה מידע פרטי ולא תיענש

בוטלה תביעה ייצוגית נגד ענקית החיפוש - אשר הואשמה בשתילת קבצי מעקב במחשבי משתמשי אפל ומיקרוסופט. את המידע שאספה מכרה למפרסמים - אשר נעזרו בו בבניית מודעות שמותאמות למשתמשים.

הקץ לנשק: סמסונג תקפיא לחמש שנים את תביעות הפטנטים שלה

תתמקד במו"פ ושיווק ולא במלחמות משפטיות. פאבלט סמסונג תתמקד במו"פ ושיווק ולא במלחמות משפטיות. פאבלט סמסונג תתמקד במו"פ ושיווק ולא במלחמות משפטיות. פאבלט סמסונג

ענקית האלקטרוניקה הבטיחה שלא תתבע חברות מתחרות כל עוד יסכימו לתנאי רישוי שתגדיר. זאת, לאחר שהואשמה בניצול פטנטים חיוניים שברשותה. המהלך צפוי לצנן את מאבק הפטנטים העולמי בתחום הטכנולוגיה.

גיוסי חברות ההייטק ברבעון האחרון - הגבוהים מאז 2000

חברת KPMG סומך חייקין פרסמה את נתוני הגיוסים וההשקעות במגזר ברבעון השלישי: 162 חברות ישראליות גייסו כ-660 מיליון דולר, היקף גיוס רבעוני שלא נראה ב-13 השנים האחרונות. לפי חברת IVC, מקור הצמיחה הוא פעילות הקרנות הזרות.

מכוניות ספורט ותופים: כך מושכות החברות את מהנדסי התוכנה

כריסטופר פריי, מתכנת שהגיע לטוויטר מסיילספורס, השתכר בשנה שעברה 10.3 מיליון דולר - יותר מכל הסמנכ"לים בה. והוא לא היחיד: מהנדסי תוכנה מנוסים מקבלים מחברות גם כסף וגם מתנות אקזוטיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות