אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאהו במסר לבבילון: "נפלו ליקויים בהסכם - תקנו אותם עד מחר"

יאהו במסר לבבילון: "נפלו ליקויים בהסכם - תקנו אותם עד מחר"

מדובר בשיתוף פעולה בתחום האינטרנט, הכולל את תחום המובייל. יאהו הדגישה כי במידה שהליקויים לא יתוקנו, היא תקפיא את ההתקשרות ביניהן

20.10.2013, 09:35 | שי סלינס

בבילון, יצרנית תוכנת התרגום הישראלית,דיווחה הבוקר (א') כי קיבלה מכתב מיאהו אשר במסגרתו טענה החברה שנפלו מספר ליקויים באופן שבו החברה מיישמת את ההסכם בין החברות והודיעה שהיא רואה בכך משום הפרת הסכם.

קראו עוד בכלכליסט

יאהו ציינה במכתבה כי היא מאפשרת לבבילון לתקן את הליקויים עד ליום שני בערב והדגישה כי לאחר המועד האמור תבצע הערכת מצב ובמידה ולא תוקנו הליקויים, יאהו תשהה את ההתקשרות בין הצדדים.

 

אלון כרמלי, מנכ"ל בבילון אלון כרמלי, מנכ"ל בבילון אלון כרמלי, מנכ"ל בבילון

 

בבבילון ציינו כי הם עומדים בקשר עם אנשי יאהו והחלו בתהליך מיידי כבר במהלך סוף השבוע האחרון, של הסדרת הליקויים שצוינו בפנייתה. "אין באפשרות הנהלת החברה להעריך בשלב זה מה תהייה השפעת פניית יאהו על החברה", ציינו בבילון.

 

מדובר בשיתוף פעולה בין החברות שנחתם לפני כשנה בתחום האינטרנט הכולל בין היתר את תחום המובייל, לתקופה של ארבע שנים הניתנת להארכה לתקופות נוספות. על פי ההסכם החברות יתחלקו בהכנסות מפרסום באינטרנט. 

 

בבילון, סיימה את הרבעון השני עם עלייה של 3% בלבד בהכנסות ל-159 מיליון שקל. הרווח הנקי הסתכם בכ-40 מיליון שקל, עלייה של 74% לעומת 23 מיליון שקל ברבעון המקביל. כ-43% מההכנסות של בבילון נבעו מגוגל, כ-32% מיאהו ו- 25% משותפים וממקורות הכנסה אחרים.

 

במקביל נמשכים המגעים למיזוג בין בבילון לבין חברת טכנולוגיות הורדות התוכנה איירון סורס - חברה פרטית בבעלות קרן ההון סיכון כרמל ומייסדיה תומר בר זאב, האחים מילארד ותמיר כרמי ונחשבת לחברת הורדות התוכנה הגדולה בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות